Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

a kad sam ja to rekla da je album sranje?! ja kazem da je metallica sranje! necu opet da se raspravljam oko toga, neka se nose u PM sve sa svojim kratkim kosama, kravatama i belim armani odelima!

 

Пошто не волиш одела, ево ти за поклончић један армани сатић.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jason Newsted ponovo nastupa s Metallicom.......

 

Bivši basista grupe Metallica, Jason Newsted, ponovo će nastupiti sa starim bendom i to povodom njihovog uvođenja u Rock and Roll Hall of Fame sledećeg meseca. Metallicu će na svečanoj ceremoniji predstaviti Flea, basista grupe Red Hot Chili Peppers. Prisetimo se, Jason je napustio bend 2001. godine. Kirk Hammett je izjavio: "Jason će biti tamo, te ćemo i zasvirati zajedno. Bili smo tamo kao bend kad su primali Black Sabbath i Blondie. Tu je bilo toliko politike, toliko drame, pa smo shvatili da to nama ne treba. Želimo uživati u ovoj proslavi."

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se to desi,eto ga Jason opet u bendu.

 

Sanse da se to desi ravne su smaku sveta prekosutra.

Zanimljivo je da ce ceremoniji prisustvovati svi koji su ucestvovali u radu i njihovi predstavnici (Ron, Cliffov otac, Lloyd Grant...), Jason ce dodatno i odsvirai nesto sa bendom, ali je samo Dave otkazao. Steta, jer bi ta sapunica stvarno mogla vise da se zavrsi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo novog spota za Broken, Beat and Scarred:

 

http://www.metallica.com/index.asp?item=602120

 

Svidja mi se, svidja, svidja :rockdevil: Nije samo "naplepljen" studijski snimak preko video live snimaka, vec live prashenje pesme.

 

I jos jedna "bitna" vest, cini mi se da nije spominjana, "My Apocalypse" pre par dana otprashena live po prvi put :rockdevil:

 

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermo...wsitemID=116958

 

Snimak na linku.

 

As previously reported, METALLICA also included a cover of the BLACK SABBATH classic "Hole In The Sky" in its set, and dedicated the track to the "godfather of riffs" Tony Iommi, who was in attendance watching the show from the pit. Brian Tatler from DIAMOND HEAD was also in the house, and "Prince" was dedicated to him.

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko koliko kosta neka jeftina kopija x-plorera?Mnogo mi se svidja oblik te gitare.

 

Imas u mitrosu kopiju explorera, epifonovu..za mislim 40 000 din..nemoj da me drzis za rec, nisam odavno bio, ali mislim da je toliko. ako neko zna bolje nek me ispravi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas u mitrosu kopiju explorera, epifonovu..za mislim 40 000 din..nemoj da me drzis za rec, nisam odavno bio, ali mislim da je toliko. ako neko zna bolje nek me ispravi.

 

Epifon nije kopija i 40000 nije jeftino. XD

 

Ima u Mariću, mislim, nešto za dvadesetak 'ljada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogme, sa spotovima im ide sve bolje i bolje, steta sto je za The Day That Never Comes promasen.

Nadam se da ce live DVD ukljucivati i Judas Kiss, Suicide And R. i My Apocalypse, posto su mi medju boljim stvarima.

Sto se mene tice, Death Magnetic mi je nakon ovog singla i par poslednjih livemet butlega definitivno bolji od Reloada, a iza Loada.

(sad ocekujem da krene navijanje za Magnetic, a protiv Loada :) ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...