Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

chek...

ti si upravo izjavio da je albumska verzija baterije sranje...

nemam rechi...

Nista neobicno za Tower-a. Pun je bisera.

to sam primetio... ali ovo... :mrtav:

 

Dobro, nisam se fino izrazio, hteo sam da kažem da se meni ne sviđa. To je najjače na ovom forumu. Kažeš da je nešto sranje, svi se prevrnu, kažeš da se tebi ne sviđa, onda "poštuju tvoje mišljenje", a u stvari si isto rekao, samo na drugačiji način. :lol:

 

U stvari sam prvi put zgotivio pesmu kad sam čuo ovu verziju iz Sijetla, a utemeljila mi se kad sam čuo Ekipu + kako je svira. Hit the Lights, Blackened i Fight Fire With Fire su mi i dalje mnogo, mnogo bolje otvaračice albuma, mada generalno ne volim nešto Master of Puppets album... Mnogo ima dosadnih trenutaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se, meni je Master njihov najlošiji album (što ne znači da je loš), ima Disposable Heroes i Leper Messiah, 2 od 3 pesme iz thrash perioda koje ne volim.

 

Cek', jel' mislis da ti je najslabiji iz thrash perioda ili najslabiji kao "slabiji i od St. Anger"-a? :) :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek', jel' mislis da ti je najslabiji iz thrash perioda ili najslabiji kao "slabiji i od St. Anger"-a? :):):):):)

Ono drugo, meni je St. Anger do jaja.

 

Jeb'o objektivnost i sve te diplomatske peripetije, kak' nek moze da voli metaliku, a da ne voli "Disposable Heroes" i "MOP" album uopste...

Volim ja MoP, samo ne toliko kao ostale Metaličine albume. Disposable Heroes ima neke ok momente, ali pola pesme je prazna žica, smara.. Doduše, ima dobar tekst.

 

Aci je omiljeni album St.Anger ili load :lol:

Load, St. Anger mi je 4.

 

AJFA i RTL nemaju nijedan dosadan trenutak.

I KEA, ako zanemarimo prvu polovinu Anestezije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...