Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

blasfemija!

 

album je do jaja...

 

Epa ukusi su razliciti...Da je blasfemija kao od sodoma pa da pricamo :pivopije:

Metallica je za mene mrtva od prilike kad je Cliff umro.Ae moze i and justice for all da se promakne nekako sa black albumom.Ali MAMA SAID don't listen to Metallica :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaooo,evo novih clanova i jos jedne smaracke i prezvakane diskusije o tome kako je sve posle black-a sranje i kako se Metallica prodala. :udri:

 

Brate ja imam svoje misljenje.I kako mozes da seres o tome sto sam novi clan.Kao da bez ovog foruma ne bi slusao thrash...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma imaj svoje misljenje,bas me briga.Poenta je sto se ova prica oko prodaje,sranja posle 1991. itd...ovde provlaci stalno,i uglavnom se javlja iznova kada dodje neki novi clan.A prica je toliko isfurana i smara,da je to neizdrzljivo.Ne znam samo otkud ljudima vise snage da jebeno raspravljaju o tome.

A i ti si napaljen i odmah hoces da se svadjas,a nisi ni skapirao o cemu sam govorio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bre, on je reko kako je Metallica mrtva od kada je CLiff nastradao. Vrati se na prethodnu stranu pa proveri. :D

 

A Nolff tvrdi da je smrt Metallice od '91 godine, znači 5 godina nakon smrti neprežaljenog basiste. :mhihi:

 

ima razlike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha.

A Blackened, To Live Is To Die, One, Of Wolf And Man, Unforgiven I ....

... pa sve do današnjih Suicide & Redemption, The Judas Kiss ?

Mislim da sam iznabrajao doboljno remek-dela. Kada je sve to nastalo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pesme Motorhead-a na tom snimku su odsvirane live u studiju,bez ikakvog miksa.

 

Sto se tice toga Load/ReLoad...i to je stvar ukusa.Recimo za mene ne postoji losa pesma na Load,sve su sjajne.Ali recimo,na ReLoad vec ima smor momentata,recimo Carpe Diem Baby i Fixxxer...bezveze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pesme Motorhead-a na tom snimku su odsvirane live u studiju,bez ikakvog miksa.

 

Sto se tice toga Load/ReLoad...i to je stvar ukusa.Recimo za mene ne postoji losa pesma na Load,sve su sjajne.Ali recimo,na ReLoad vec ima smor momentata,recimo Carpe Diem Baby i Fixxxer...bezveze.

 

U pravu si za motorhead.A to me je mnogo iznerviralo jer kad sam opazio tu gresku motorhead mi je bio omiljen bend :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa thrash ne bi bio ovakav da nije bilo motorheada.Ipak su svim zivima bili uzor.Zapazi samo na Venom koliko su uticali.Overkill obradio ceo ace of spades(mada to nikada nisam cuo) exodus i metallica a za sodom da ne spominjem:D Ima tu i sepulture haha kako je cool onaj ORGASMATRON

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga,meni se ne svidja Sepulturin "Orgasmatron"...ipak mi je to jedan od omiljenih Motorhead albuma,pa na tu pesmu koja je deo njega gledam samo kroz prizmu Motorhead-a...a Max-ov glas tamo nema sta da trazi.Mozda da su je drugacije obradili,nekako vise u svom fazonu.

Motorhead je uticao na thrash isto koliko i klasicni NWOBHM bendovi.Ako ne i vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma meni je mnogo cool osecaj kad cujem maxa kad kaze na pocetku pesme I AM THE ONE ORGASMATRON dodje mi da razbijam stvari.A motorhead je mnogo bolje odradio bubnjeve.Ima tu nesto sto je igor izostavio, al ne mogu da ti objasnim jer nisam bubnjar :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

London:

 

1. That Was Just Your Life

2. The End Of The Line

3. Creeping Death

4. Holier Than Thou

5. One

6. Broken, Beat And Scarred

7. Cyanide

8. Sad But True

9. Turn The Page

10.All Nightmare Long

11.The Day That Never Comes

12.Master Of Puppets

13.Damage Inc.

14.Nothing Else Matters

15.Enter Sandman

-----------------------------------

16.Too Late Too Late

17.Phantom Lord

18.Seek And Destroy

 

 

:D Bez rechi sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...