Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Ovu setlistu ce furati na evropskoj turneji....

 

01. That Was Just Your Life

02. The End Of The Line

03. The Four Horsemen

04. Leper Messiah

05. One

06. Broken, Beat And Scarred

07. The Judas Kiss

08. Sad But True

09. No Leaf Clover

10. All Nightmare Long

11. The Day That Never Comes

12. Master Of Puppets

13. Fight Fire With Fire

14. Nothing Else Matters

15. Enter Sandman

————————————

16. Breadfan

17. Helpless

18. Seek And Destroy

 

Bolje sto ne dolaze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka im cest sto stalno menjaju set liste,a ne kao vecina bendova, sto uvek sviraju iste pesme...

Voleo bih da dodju, i da cujem uzivo ove nove pesme, kao i stare, ma od njih je sve dobro, uzivo pogotovo, znaju ljudi znanje...

Mada me Lars i Kirk i dalje strasno nerviraju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gde si ti bio sinoć? ;)

 

Dobra je ova lista gore, možda samo kad bi koju pesmu manje svirali sa novog albuma ... nema potrebe za toliko.

Što reče Lemi, zato vrte liste stalno, sa Metalikom nikad nisi na sigurno. A tu su Fight Fire With Fire i Leper Messiah.

 

Dve ultra jebačke numere. Po meni bi trebale biti neizostavne na svakom koncertu. :da:

 

EDIT: Brzoprsti Grob i Feniks. :zeleni:

Edited by Вуду Соло Неле

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT: Brzoprsti Grob i Feniks. :zeleni:

 

Brzina je vrlina :)

Fighr fire...uh, to bi bilo super cuti uzivo...

Krivo mi je sto nisu u BG svirali Whiplash...jeste Four Horseman dobra pesma ali ipak Whiplash...

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra je ova lista gore, možda samo kad bi koju pesmu manje svirali sa novog albuma ... nema potrebe za toliko.

 

Ima potrebe...album je odlican,i to valja cuti uzivo.Itekako treba promena,posto su se ovi Sendmeni,Tuzno ali istinito,Sik End Distrojevi,Gazde od lutaka i sl. popeli na kurac i smaraju u picku materinu.Barem mene.Sve su to fenomenalne pesme i suvi klasici,ali meni ih je vala dosta.A i kada bi kojim slucajem dosli vamo,voleo bih set listu slicnoj onoj od gore,posto sam best off izdanje vec gledao uzivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima potrebe...album je odlican,i to valja cuti uzivo.Itekako treba promena,posto su se ovi Sendmeni,Tuzno ali istinito,Sik End Distrojevi,Gazde od lutaka i sl. popeli na kurac i smaraju u picku materinu.Barem mene.Sve su to fenomenalne pesme i suvi klasici,ali meni ih je vala dosta.A i kada bi kojim slucajem dosli vamo,voleo bih set listu slicnoj onoj od gore,posto sam best off izdanje vec gledao uzivo.

 

Metalika bez ''Gazdi od lutaka'' su ti k'o Mejdeni bez ''Straha od tame.'' :D

 

Najbolje bi bilo novih 5-6 pesama + suvi klasici ... i koncert od 3 sata (ne uključujući bis) ... onda sve mož' ide u pičku materinu! :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceo Load, Reload i St Anger minus par OK pesama :P a sa novog Unforgiven 5634 (we got away with that shit twice, why don't we do it again)

 

Pa ne pije vodu to, kada si ti cuo da UIII izvodili live? A i Load i ReLoad nisu izvodili live cele ako se ne varam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje sto ne dolaze...

 

Bolje da ne lupetas jer su samo ove pesme standardne

 

That Was Just Your Life

The End Of The Line

One

Broken, Beat And Scarred

All Nightmare Long

The Day That Never Comes

Nothing Else Matters

Enter Sandman

Seek And Destroy

 

Sto znaci da se jos 9 pesama sa list menja, a turneja je Death Magnetic pa je i logicno sto ima 5 pesama sa novog albuma.

Sto se mene tice, izbacio bi Sandmana, Matters i Seek & Destroy bez problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo kada bi ubacili My apocalypse umesto The end of the line, nisu je jos ni izvodili iako mi se cini da je medju boljima sa albuma. Jos od redje izvodjenih stvari bih voleo malo da krenu sa Wasting my Hate, ubedljivo najbolja pesma iz reload-load vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo kada bi ubacili My apocalypse umesto The end of the line, nisu je jos ni izvodili iako mi se cini da je medju boljima sa albuma. Jos od redje izvodjenih stvari bih voleo malo da krenu sa Wasting my Hate, ubedljivo najbolja pesma iz reload-load vremena.

 

My Apocalypse umjesto The End of The Line,definitivno. Ne znam zasto ovu drugu forsiraju toliko.

 

Sviraju No Leaf Clover :wub::wub:

 

Sa Load/Reload perioda mogu svaku da sviraju osim 2x4,Better Than You i Bad Seed :mrgreen:

 

A kao bis bi mogli jedan medley The Call of Ktullu/Orion/To Live is To Die/Suicide & Redemption :da:

 

Seek and Destoy,Nothing Else Matters i Enter Sandman GTFO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...