Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Johnny Ramone je preporučio Kirku C.J. Ramona i Metallica je htela da ga proba, ali je C.J. odbio jer su mu detetu otkriveni rani simptomi autističnosti i morao je neprekidno da bude uz njega. C.J. bi bio savršen izbor, iz Ramonsa bi doneo gotovo vojničku disciplinu, odličan svirač, sjajno ponašanje na bini. Savršena zamena za Jasona što se mene tiče. Inače, ako sam dobro rastumačio tu vest kada se pojavila, on je ranije kontaktiran od ovih koji se pojavljuju u SKOM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno,jedini basista od svih ovih koje su probali,a koji se i sviracki i vizuelno uklapa u Metaliku,jeste upravo Trujillo.Svi ostali nikako.Twiggy Ramirez?Onaj lik iz Alanis Morisete jebote?Onaj lik iz Nine Inch Nails?Koji kurac.Pa cak ni Keenan.Trujillo je za sve njih sviracki doktor primarijus,a i vizuleno neuporedivo adekvatniji.Tako da,Metalika je odlicno izabrala,nema diskusije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

читам коментаре о DM од пре пет година

ништа се нисте променили :haha: :haha: :haha:

 

Album je isti ubica kao sto je bio i pre 5 godina.Nema tu nikakvih promena.

 

То сам и ја помислио.

Твиги не би могао да прође ни у једном озбиљном метал бенду,

 

Upravo.90% njih tamo ne bi prosli ni u jednom ozbiljnom metal bendu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam recimo za Holocaust cuo tako sto ih je Gamma Ray obradio. :P

 

Sve je to lepo i vecina je ziva istina, ali covek je fanboj, kao Kuruz. :haha:

 

Mislim, volim ja Metallicu, i Megadeth (kad vec pomenuh Megadeth, ovaj biohazard je iskompleksiran k'o Dejv da ga je pravio), ali znam dosta ljudi koji slusaju metal, a da su totalno zaobisli Metallicu...

Ja mislim da si ti jedan glupi konformista koji nema pojma sta prica, vec iskljucivo vrti sve ono sto su drugi rekli kako bi se dopao drustvu. Dokazi da gresim.

Kako sam ja to iskompleksiran? Jel zato sto imam svoje misljenje, a koje, zamisli bogati, ne sadrzi bas sve delice misljenja svih ostalih?

 

tl;dr retardiran si

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cupakabra se lepo uklopio sada u metle,definitivno obrisao patos sa svima na audiciji.A i ne mogu oni tako s Cupakabrom ko s Njustedom,bogami...

 

Truhiljo De Luciahttp://www.youtube.com/watch?v=FJqqC7TD1vw

Edited by sale 83 Larry Flynt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album je isti ubica kao sto je bio i pre 5 godina.Nema tu nikakvih promena.

 

 

Исто, мени се и даље не свиђа :haha:

 

Ма ајде остали, тај Кинан би могао у сваки стонер бенд, па и неки хеви метал, али не у Металику. Рамирез је очигледно тешка наркоманчина и као такав може само са неким Менсоном да се мота.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zamisli da su njemu smanjivali bejs u miksu,nabio bi im svima po pecaroski stap u cmarulju.

 

mislim da je dzejmz nesto palamudio kao steta da njega zatvore u 'taliku,bilo jasno covjeku da je previse lud za jedan bend.

Edited by BLAGOJE
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja klejpula obozavam, ali nije on za metaliku. ne bi mogao dovoljno da se istiche, a nije fora imati takvog genijalca, a da ne uspeva da pokazuje shta sve zna. ipak se prajmusove pesme vrte oko njega i njegovog ludila na basu, tako da ne verujem da bi ovde bilo ni 10% toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@sale: ja uhvatio wynona's big brown beaver pre neku noc na vh1. :bigblue:

hahah kad sam kao klinac video taj spot i onaj devil went down to georgia i bio sam u soku koliko je do jaja i od tada se zalepio za prajmusa.kralj

 

Les je bog basa jebeni, ne smem ni da zamislim na šta bi to ličilo :haha:

vec mi u glavi justice kako zvuci hehehehehe....hahahahahahahahah,kako je dobro...eh kad bi ovo iz glave mogao da snimim hahahahahaha...les genije

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ste slusali onaj njegov prog/tech/thrash bend prije prajmusa skontacete da je mogao on da se podredi bendu,nije to frka,mislim da je ipak presudilo to sto je jasno kao dan da tog covjeka ne mozes ograniciti na jedan bend,tako da je u startu otpao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne pricam koliko je dobar/los,kazem da moze itekako da se podredi bendu,mislim moze taj sta hoce i kako hoce da svira.poenta je da to kao previse je dobar i sl gluposti veze sa vezom nemaju,to mu je receno iz rispekta,sigurno im je lakse bilo da mu kazu to nego da je prelud i da ne moze u 'taliku jer oni znaju da les nece izdrzati bez 6 miliona projekata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da si ti jedan glupi konformista koji nema pojma sta prica, vec iskljucivo vrti sve ono sto su drugi rekli kako bi se dopao drustvu. Dokazi da gresim.

Kako sam ja to iskompleksiran? Jel zato sto imam svoje misljenje, a koje, zamisli bogati, ne sadrzi bas sve delice misljenja svih ostalih?

 

tl;dr retardiran si

 

 

Ne znas sta je konformizam, ali za glupost si ekspert, praksa je bitnija od teorije, a ti imas dugogodisnje iskustvo.

Da umes da citas, video bi sa kim sa foruma se najcesce slazem, i koliki je to % ljudi, prosto sija iz mene zelja da se dopadnem "stubovima foruma" i da budem prihvacen, tako sto cu da nagrdim tebe. :wub:

Eto npr, i Megadave i Vic Rattlehead su veliki fanovi Megadetha, pa ne demonstriraju komplekse slicne tvojima.

Tvoje misljenje je idiotsko.

 

 

Imam jedan logicki zadatak koji ce da te zaokupi verovatno do 19h veceras (pod uslovom da se odmah bacis na resavanje):

Imamo tvrdjenje A, tvrdjenje B i grupu od 5 ljudi.

Od tih 5 ljudi, odredjen broj smatra da je tvrdjenje A istinito, a odredjen da je tvrdjenje B istinito.

Pitanje: Koja je sansa da u pomenutoj grupi postoji 2 ili vise coveka koji smatraju da je jedno od ovih tvrdjenja istinito?

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...