Jump to content

Meshuggah


azal

Recommended Posts

ja kad bi pravio neku obimnu kompilaciju od 25-ish+ pesama, usle bi isto max 2 pesme sa obzen a so koloss bih gledao da naguram maksimalno koliko je posteno s obzirom na celokupan opus, ne ispod 3-4.

eto, nekako proporcionalno tome mi je bolji koloss.

 

kad bih pravio kompilaciju na jednom disku radije ne bih stavio nijednu pesmu sa obzen, jedino bleed pod moranje. ali dobar mi je obzen svejedno, daleko od toga da mi se ne svidja album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja skontah da je ovo koloss vs obzen,ako pricamo o vascijeloj diskografiji onda DEI svakako.steta sto nece da opet urade album kao bend nego se preseravaju sa kucnim studijima i preprodukcijom,mogu samo da zamislim sta bi danas napravili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja skontah da je ovo koloss vs obzen,ako pricamo o vascijeloj diskografiji onda DEI svakako.steta sto nece da opet urade album kao bend nego se preseravaju sa kucnim studijima i preprodukcijom,mogu samo da zamislim sta bi danas napravili.

 

oni su zelezi za koloss da se vrate nekom timskom radu u studiju, ali jbg, koliko oni sviraju uzivo, jednostavno im se nije dalo. pricali su kako svi bendovi snimaju i rade demo-a u autobusu na turneji ali oni ne mogu to da rade, ili im se ne dopada da prave nove pesme na turneji. tako da im ostane sam malo vremena kad nisu na turneji i kad su kod kuce da prave nove pesmo, i naravno svaku put moraju da zure i da odrade to brze nego sto su hteli.

 

jbg i ja bih voleo najvise da se vrate tako nekoj oldschool praksi i da imaju 4 godina da snimaju i sviraju zajedno, i da donesu 50 razliciti glava u studio i da se gube, ali to im nije realnost sad. jer NB blast zeli i da su na turneji non stop i novi album svakih 4 godina. ne moze sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oni su zelezi za koloss da se vrate nekom timskom radu u studiju, ali jbg, koliko oni sviraju uzivo, jednostavno im se nije dalo. pricali su kako svi bendovi snimaju i rade demo-a u autobusu na turneji ali oni ne mogu to da rade, ili im se ne dopada da prave nove pesme na turneji. tako da im ostane sam malo vremena kad nisu na turneji i kad su kod kuce da prave nove pesmo, i naravno svaku put moraju da zure i da odrade to brze nego sto su hteli.

 

jbg i ja bih voleo najvise da se vrate tako nekoj oldschool praksi i da imaju 4 godina da snimaju i sviraju zajedno, i da donesu 50 razliciti glava u studio i da se gube, ali to im nije realnost sad. jer NB blast zeli i da su na turneji non stop i novi album svakih 4 godina. ne moze sve.

 

e kume za to treba da malo manje da zine guzica za parama,vidis kako moze baroness npr kad svo vec u tripu oko njih da se predrkava za album.ne smeta meni ni ovako radjeni albumi,ali su mogli bar jedan u 15 godina kao bend da urade,nece ostat gladni zbog toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mesec dana nisam slušao album, pa ga pustih pre nekoliko dana i sad samo to ide.

Break Those Bones mi je bila dosadna kad sam je prvi put čuo, a sad mi je ubedljivo najbolja. Ono što kreće na 0:27 reže mozak.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...