Jump to content

Meshuggah


azal

Recommended Posts

esencija

 

bolja mi pesma sad kad sam video spot.

to se desava jednom u hiljadu slucajeva, uvek mi bezvezni spotovi pokvare dozivljaj.

 

In this day and age, većina albuma ne dobije ni toliko.

 

(Osim kad procenim da su vredni kupovine.)

 

to samo govori o tome koliko paznje posvecujes mediokritetnim izdanjima a zapostavljas epohalna.

ne pamtim kad je u toku godine izaslo toliko dobrih izdanja iz svih mogucih muzickih zanrova da sam bio u situaciji da nemam vremena za sveiz mog iskustva, to je 20-30 vrhunskih godisnje koji dobiju stotine spinova tokom godina, 50-100 dobrih koji dobiju desetine spinova - a sto se ostalog tice, kad cujem nesto prvi put i osetim da necu preslusavati bar petnaest puta u zivotu obicno ni ne pustim to nikad vise, waste of time.mislim da mi se nikad ne desi da cujem album tipa 3 puta osim kad je potencijalni grower za koji se ispostavi da mi se ne svidja.

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez uvrede Mešugi, ali muzička industrija je stvarno u kurcu ako se sa 18.000 prodatih diskova upada u top 20.

 

to samo govori o tome koliko paznje posvecujes mediokritetnim izdanjima a zapostavljas epohalna.

 

Naprotiv, uopšte nisam od onih koji downloaduju sve što im padne pod ruku. Prosto sam postao mnogo izbirljiviji, i preslušam ukupno možda 10-15 novih albuma godišnje. U konkretnom slučaju Kolossa, ne vidim šta je tako novo i genijalno. Dobar album, ali ne i vrhunski. Teško je napraviti vrhunski album posle X godina karijere i gomile albuma za pojasom, tako da im apsolutno ništa ne zameram što se toga tiče, samo kažem da Koloss ne može da me oduva posle svega što sam već čuo od Mešuge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jucerasnja setlista:

 

Demiurge (Live Debut)

Pravus

Combustion

Glints Collide

Lethargica

Do Not Look Down (Live Debut)

The Hurt That Finds You First (Live Debut)

Mind's Mirrors

In Death - Is Life

In Death - Is Death

Bleed

Break Those Bones Whose Sinews Gave It Motion

Rational Gaze

I Am Colossus (Live Debut)

 

Encore:

Future Breed Machine

Dancers to a Discordant System (Live Debut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...