Jump to content

BM noviteti


Lunar

Recommended Posts

386y1sU.jpg

 

Meni se Seven Chalices u početku uopšte nije sviđao. Zvučao mi je odvratno. Mislim, i dalje mi zvuči odvratno, ali je u međuvremenu počeo da mi se sviđa. Ako se razumemo... :) Mada i dalje mislim da je precenjen, ali da je dobar - dobar je. Valjda će i Death da valja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se Seven Chalices u početku uopšte nije sviđao. Zvučao mi je odvratno. Mislim, i dalje mi zvuči odvratno, ali je u međuvremenu počeo da mi se sviđa. Ako se razumemo... :) Mada i dalje mislim da je precenjen, ali da je dobar - dobar je. Valjda će i Death da valja.

 

Meni se davno Seven Chalices zavukao u vene i ne izlazi. Onda i Sanctified Dysecdysis. Svi hvalospevi su potpuno opravdani sto se mene tice -- mada jeste cinjenica da dosta ljudi pusti jednom jer je NED bend i onda vice sa ostalima u horu kako je TTNBLD najbolja stvar koja se ikada desila muzici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad slusam Seven Chalices, kako drma boze oprosti na danasnji praznik.

Ipak mi je Archgoat bolji a na isti fazon drljaju, valjda zbog eho vokala. Mada stoji da su dosta masniji :blek:

 

Ne bih bas rekao da je Archgoat isti fazon. Za Archgoat se iz aviona vidi da su iz Finske jer namerno zvuce kao onaj drugi Finski bend. Medju retkima su koji zaista mogu da prenesu istu magiju koju je pomenuti bend prenosio sto je genijalno na svoj nacin -- ali to je neka druga teritorija u kojoj Teitanblood ne bih rekao da pripada. Na prvu loptu je svaki bestial goatfago bend slican ali TTNBLD odskace sa primetno drugacijim pristupom. Duze pesme, duzi riffovi, bubnjanje vise u Hellhammer a manje u James Read stilu, razliciti vokali grme jedni preko drugih kao Funeral Mist ili kasniji DSO. Teatralno, ogromno, koliko brzo i haoticno toliko zapravo neobicno sporo, kao pomeranje tektonskih ploca. Drugaciji osecaj od tipicnog goatfago zvuka koji je uvek tacka negde u trouglu izmedju Blasphemy, Beherit i Incantation/Profanatica.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

1661756_10152132679379854_711712695_n.jpg

 

TEITANBLOOD "DEATH" LP/CD

 

(The Ajna Offensive/Norma Evangelium Diaboli)

 

Anteinfierno / Sleeping Throats of the Antichrist / Plagues of Forgiveness / Cadaver Synod / Unearthed Veins / Burning In Damnation Fires / Silence of the Great Martyrs.

 

The second Teitanblood album corrects the misconception about Death Metal being music, mortui vivos docent.

 

To be released on the 13th of March 2014 !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...