Jump to content

BM noviteti


Lunar

Recommended Posts

Što bre? Album je isti i pre i posle mog komentara.

 

Pa zato sto si mi ubacio tu misao u glavu i odmah pozelim i ja da je Atila tu :haha:

 

Ovaj Malokarpatan sam puštao par puta jer vidim da ga ljudi hvale i kad god pročitam neki hvalospev sve se mislim šta li sam ja slušao... Pustiću još jednom pošto kažeš da je dobar.

 

Jbg bas je svirka specificna, ako ne volis taj prljavi 80s black ne vredi ni pokusavati.

 

Zvuči otprilike kao Ascension, Thy Darkened Shade

 

Onda se skida momentalno mada ne znam ni sta je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ti, o-d-l-i-č-a-n Malokarpatan, kidanje samo tako! :blek:

 

A tek treba Kvltist odslušati... Jbg, uveliko sam izgubio bitku sa ovom godinom, ne može na sve strane...

 

A sluša mi se sad, ovog momenta, u isto vrijeme još i Batushka i Tau Cross i Baroness (al njega sam bar ubacio u auto pa mogu tamo)... a da ne govorim da ni ovogodišnji Leprous nisam islušao kako treba :haha:

 

Trebaju mi 4 mozga i 8 ušiju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Underkuruz @ truliandedzombileš!

 

Lepo je što to čujem. : )

Ja dođem ovde da preporučim samo ono što mislim da je stvarno dobro, što mislim da ću se setiti da pustim i za 10-15 godina. Ostale ko jebe, i onako je previše čak i dobre muzike.

U principu, dobri su oni albumi za koje bih dao pare.

 

Ne mogu da prežalim što nisam naručio ovaj album od Batushke pre jedno mesec-dva. Stigao mi je mail od izdavačke kuće jer sam ranije nešto poručivao od njih. Mnogo mi se svidelo ono limitirano izdanje i mislio sam se da li da naručim, nije bilo skupo. Pustio sam pesmu ali me nije nešto oduševila na prvu. Evo sad mi se sviđa ali je rasprodato. Verovatno će biti na discogs-u da se kupi za milion evra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo je što to čujem. : )

Ja dođem ovde da preporučim samo ono što mislim da je stvarno dobro, što mislim da ću se setiti da pustim i za 10-15 godina. Ostale ko jebe, i onako je previše čak i dobre muzike.

 

Upravo tako & samo nastavi, uvijek vrhunske preporuke!

 

Ne mogu da prežalim što nisam naručio ovaj album od Batushke pre jedno mesec-dva. Stigao mi je mail od izdavačke kuće jer sam ranije nešto poručivao od njih. Mnogo mi se svidelo ono limitirano izdanje i mislio sam se da li da naručim, nije bilo skupo. Evo sad mi se sviđa ali je rasprodato. Verovatno će biti na discogs-u da se kupi za milion evra.

 

Da, isti problem, kad sam ih ja otkrio, sve je bilo već rasprodato. Uzimam zasad bar regularno izdanje, šta da se radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi u obavezi uvek da daješ prednost bendovima koje sluša manjina ili niko, možeš opušteno da poslušaš i album koji se dopada ljudima (posebno ovde na yumetalu gde ne bleje fanovi Elitnih Odreda), ne budi hipsterčina!

 

 

Tako je Demone, samo oštro ali pedagoški i edukativno!

:bigblue:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi se da je mladi samohrani roditelj.

 

Nije samohrani, nemoj da klevetaš mamu trudbenicu :bigblue:

 

Nisam ni u obavezi da slusam yumetal hajpovana smeca :mhihi:

 

SAMO MRLA jebes ildjarn

 

Vidi se da je kumodraski izdajnik!

 

Naravno da nisi, ali je malo perverzno (ne u pozitivnom smislu) da ti parametar kvaliteta bude to da što manje ljudi sluša :P

Posebno što je broj slušalaca često srazmeran kvalitetu, posebno u nekomercijalnoj muzici i krugovima ljudi koji umeju da cene dobar album. :azal:

 

 

SVAGDA PRED SOBOM KUMODRAŠKU MGLU VIDIM

 

Tako je Demone, samo oštro ali pedagoški i edukativno!

:bigblue:

 

I sa dobrom namerom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...