Jump to content

BM noviteti


Lunar

Recommended Posts

Jebem li ga, ima i ovde apokaliptičnoga haosa, razumem donekle to za DsO, samo rasni DsO mužjaci prave zlokobnu atmosferu bez upotreba horor orgulja :D

 

NIT ZMIJA NIT MAGARE

 

btw, slušao sam prvi Fleurety, mnogo dobro, nije čudo što je Svein završio u DHG kasnije

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Negative Plane je bolji mnogo bend, to sto nisu disonantni moze samo plus da im bude :blush: meni uopste ne lice na Lychgate.

 

 

lici jedino ta horror atmosfera, ali je svirka mnogo tupavija kod negative plane-a.

 

ali imaju jedan i drugi bend da neki zagusljivi horror vajb

 

Ma gde bre, taj Lychgate mi je slicniji gazdinom Esoteric, ide na atmosferu a DsO je predrkan na svim poljima.

 

ali ide na potpuno drugu atmosferu od Esoterica, Lychgate su klaustrofobicni a Esoteric suprotno od toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem li ga, ima i ovde apokaliptičnoga haosa, razumem donekle to za DsO, samo rasni DsO mužjaci prave zlokobnu atmosferu bez upotreba horor orgulja :D

 

E jbg pa svaki black metal ide na atmosferu, necemo to valjda dovoditi u pitanje, ali DsO i NP su meni pet liga iznad Lychgate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj Aenaon prvi album mi je bio baš zanimljiv, mogao bih da čujem ovaj drugi, nisam ni obratio pažnju na njega, a ne videh ni da ga neko pominje među 2014 albumima, je l' slušao neko?

 

Dobar album ko voli te malo pomerenije zajebancije. Nego ako ti je do Grcke iz prosle godine i ako hoces jedan album da cujes, uzmi Thy Darkened Shade. Pitaj trulog ako meni ne verujes.

 

 

Previše toga ima... nije ni čudo što je većini lakše da se koncentrišu na 5 bendova i da s nestrpljenjem čekaju novi Maiden :P

 

Ne prdi kurcu leba ti, ja slusam milion bendova ali zna se sta je prioritet.

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne prdi kurcu leba ti, ja slusam milion bendova ali zna se sta je prioritet.

 

Slušam i ja milion bendova, i poslednje što me interesuje je kakav će biti novi Maiden, nova Metallica, novi Slayer i novi Megadeth

 

Maiden tu još i drže neki kvalitet, al' su mi prethodna dva bila dosadna, a i Dance of Death mi je onako, BNW je bolje od svega posle.

 

A ne mora Truli, nego da pitamo Azala

 

Zajebavam se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto Esoteric nije takav?

 

pa kao sto rekao, potpuno suprotan cilj imaju. ceo trip kod esoteric je osecaj prostora. lychgate trip je da se osecas kao da si u kofcegu

 

 

Btw setih se da i Secrets of the Moon znaju orgulje ubaciti.

 

Lychgate ne ubacuje orgulje, svaka pesma na ovom albumu je prvobitno komponovana na njima i onda su seuklapali ostali instrumenti oko njih. velika je razlika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...