Jump to content

eBook readeri


Demonic_Alliance

Recommended Posts

kindle keyboard 3G.

Ma nasao jednog lika , kome covek donosi iz Amerigu. Mene ispao nov 10k s amazonovom futrolom pride i jos mi dade neke nase knjige.Izadje mi covek u susret, da sam riba dao bi mu na sred ulice odma'.

Ima i taj pejpervajt al njega prodaje za 140e isto novo, neotpakovano.Ako o's da ti dam fon da se raspitas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

necu jos da uzimam paperwhite, gledacu da iscimam nekog ko bude isao bec da vidi posto je, ili ako pocetkom maja pobegnem od kuce na par dana pa cu da ga donesem. ;)

 

ali ipak mi baci covekov fon na pp, ako mi propadnu planovi sa svercovanjem. :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj je Kindle Touch.Isto je imao zvucnike,4 giga rama kao ovaj moj.E on je zamenjen ovim paperwhite modelom koji sada nema vise audio opciju i ma 2 giga rama.

Malo cudno, onaj obicni najjeftiniji je doziveo vec petu generaciju, touch drugu sa ovim paperwhite modelom, a keyboard je i dalje tu od trece generacije(jedino se softverski nadogradjuje)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Bata Životinja

Који је програм најбољи за отварање .epub фајлова?

 

može taj calibre, ali najbolji od besplatnih je Adobe digital editions

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pravo da ti kažem, nisam probao do sada, ali otvara i pdf

 

imam i adobe reader i adobe digital editions, pa nisam ni primećivao

 

taj calibre mi je bio prespor

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Аплоудујеш један документ, па бесплатно скинеш један документ. Конвертујем неке .docx текстове у .pdf и то дижем на Scribd да бих скидао оно што ми треба.

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

U tome što imaju e ink displej koji deluje kao papir i bez pozadinskog osvetljenja je tako da je lakši za čitanje.

pa da, cak i ovi e rideri sa osvetljenjem u stvari imaju led lampe koje su ispred displeja.

 

 

pored ove najvaznije da je laksi za citanje, prednost je i sto je iskljucivo za citanje, dakle nema odvracanja paznje sa raznim opcijama, aplikacijama, igrama i sl, baterija je takodje ogromna prednost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam ga uzeo trajala okruglo dve nedelje uz upaljen wifi, posto sam ga testirao, cackao stalno, citao stripove(cesce se menja strana, pa i brze jede bateriju)....sada sa realnom upotrebom mesec dana, mozda malo jace.

Zavisi sve koliko citas.

Evo sad imam bar jos 25%, a pre skoro mesec dana punjen.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest Bata Životinja

e sad, pošto sam apsolvirao da je bolje kupiti rider, može li neko da mi preporuči neki normalan za normalne pare. Koliki ekran treba da ima itd...

 

 

Ima li neko kojim slučajem dobar sajt/torrent tracker za udžbenike u pdf-u?

 

nikad nije kasno da se odgovori na ovo

 

libgen.info je najjači sajt za nabavljanje ebook

 

Rusi su zakon

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi su 6", e sad Kindle, Sony i Nook, njih gledaj po oglasima.Ili ako mozes da narucis.

Trenutno je kindle paperwhite oko 140e, kindle keyboard moze da se nadje za oko 80-100e(wifi ili 3g verzija), klasican kindle za oko 60/80e, nook isto 60/80e , soni je teze naci, ali isto oko 100e

Kod nas u radnjama ima samo Prestigio( i to muljaju neke sa LCD ekranom-njih preskoci, i dva tri modela sa eink ekranom), medjutim bezobrazno su skupi za ono sto nude.ovi od desetak hiljada mogu da prodju.

Ono sto nudi Prestigio od 20.000 ima i kindle od 70 dolara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...