Jump to content

eBook readeri


Demonic_Alliance

Recommended Posts

sve su teorijske knjige

akko sam ja nekad davno procitala ceo jebeni autostoperski vodic sa onog polarisovog CD

na kompu koji nije imao podrsku za srpski, pa su sva šđčćž itd bili kuke, kvake i kvadrati

i mogl asam da citam bez problema

 

muislim da ce ovo biti macji kasalj

 

vidim ima na kupujem prodajem svasta do sto evra

uzecu nesto do toga

 

 

hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Stig'o mi Tolino Shine. Dvoumio sam se da idem na vision 2, ali nema potrebe. Shine je taman ono što mi treba. Jedina mana je što pretraga u rečniku prikazuje reči u obliku u kom su u knjizi, pa dok izmenim to potraje (jer i nije baš mnogo brz :haha: ). Sve u svemu, zadovoljan sam :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

My eyes have seen the glory! :haha:

 

Kad ste registrovani dobijate svoj kindle email i knjige mozete slati na sam kindl i bez kabla...samo na njega treba da posaljete mail sa atacmentom knjige koju ste skinuli(prazan, moze i bez subject-a, dakle samo s atacmentom)

A da vidite koji vam je....mislim mail, na kompu skoknete na amazon nalog, pod opcijom manage your content and devices, pa settings,skrolujete dole do Send-to-Kindle i tu cete vidjeti svoj mail.

Na taj mail saljete.

 

sve sto posle treba je dupalite kindle i wifi/3g i eto knjige. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

najbolje da pogledas video, najbolje je objasnio i uporedio oba modela.

 

generalno, nepotrebno skuplji, nepotrebno veca gustina piksela i rezolucija(da je tablet ok, ali za knjige totalno nebitno, gore lepo u videu covek objasnio koliko je nebitno)

U krajnjem slucaju mozes da pogledas i obican kindle...jedino sto nema osvetljenje, tj ako ti je to nebitno, ustedeces jos vise, a iskustvo citanja isto.

Edited by sale 3sm Larry Flynt

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...