Jump to content

eBook readeri


Demonic_Alliance

Recommended Posts

90e, jedna godina je garancija, preko kupujemprodajem.com

S obzirom da su nove knjige 1000rsd, a polovne 500rsd sa 15-tak pročitanih knjiga se već isplati, bio sam skeptičan, ali praktičnije mnogo nego knjiga, još nisam net probao, ne sećam se koji mi je password

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Moj kindle uvek drzim u aeroplane modu. Zeznem se juce i stavim ga online, majko bozija... Em se apdejtovao, em povukao gomilu reklama. Fora sa apdejtom 7generacije, ni jedan program vise eksterno ne pidrzava radjenje sa collection folderima.

Rucno sortirala 300 knjiga id muke xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim ništa mnogo epohalno u tom Oasisu, imam ovaj klasični od 60$ i stvarno ne vidim da se dobije mnogo više za 260e, dugme za listanje stranica je nepotrebno, touchscreen super radi, ovo ergonomsko rešenje za ruke je takođe nepotrebno, jer je i klasičan Kindle sasvim ugodan za držanje. Jedino pozadinsko osvetljenje, ali to već ima na duplo jeftijijem Paperwhiteu.

Ja moj Kindle ne kačim na net, samo ga punim i sortiram knjige u Calibreu. Naravno i čitam :) .

Edited by Hail Metal
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakavi, to svetlo je odlična stvar, npr. u busu. Možeš da podesiš jačinu i stvarno izgleda kao da ga nema, prijatno je za oči

Ovo sam ja platio 50€, mada je uglavnom bio oko 90-100€. Sad je izašla dvojka sa malo boljim ekranom i bržim procesorom (realno, ovaj moj je baš spor, ali navikne se čovek). Što ne nađem u epub formatu, kupim na amazonu, pa konvertujem mobi u epub. Može i pdf da otvori, ali nije to to, tako da za pdf koristim tablet

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...