Jump to content

2011.02.04. *Ciklon, Beograd* Kayo Dot, Tartar Lamb, Jeremiah Cymerman, Ana Never


azal

Recommended Posts

to sam ja pitao, ali je u medjuvremenu azal odgovorio na motW/Kayo temi, pa sam zato i editovao post

nije zatvorena.

 

ja sam se cuo sa ljudima iz akademije, rekli su da ce znati nesto konkretnije sledece nedelje, ali su rekli da je toliko bitnih ljudi iz kulture, itd stalo sad iza kluba da su vrlo male sanse da ce se zatvarati u skorije vreme

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E ljudi, nazalost, doslo je do promene plana.

 

Necu da blatim nikog, ali mi je sad prilicno jasno zasto je demija propala. :) Posto liku koji organizuje svirke nije palo na pamet da bi bilo dobro da mi zapise broj telefona, iako smo pricali bar 3/4 puta oko svirke, poslali su mi juce poruku preko neta da im se javim.

 

Oni su odlucili da na Akademiji ne mozes vise da organizujes "prave" svirke, nego samo ono koje su dzaba ulaz radi podrske kluba. Pitam se sta su onda rekli Rakicu za Ondskapt u martu :)

 

Abitno, svirka ce se desavati u Ciklonu, na ovakav short notice, to je verovatno jedini klub gde bi moglo da se prebaci i zahvaljujem se ekipi tamo sto su nas ugostili.

 

Na svu srecu, Kayo Dot nije bend za sutke i skakanje, tako da mislis da ce biti sve kako treba. Ako ne znate, Ciklon se nalazi u centru grada, na dorcolu, Simina 14 je adresa, prima oko 200 ljudi, tonac je Boba iz Hang/In From the Cold, tako da smo u dobrim rukama sto se tice zvuka.

 

Verovatno cu da iznajmim neku miksetu bolju i dodatna svetla, sa cim ce mi lepi Buda iz Consa pomoci, tako da mislim da ce sve biti do jaja na kraju.

 

evo ga novi plakat, nek moderatori promene naslov eventa plz

 

KAYODOT_Poster1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni su odlucili da na Akademiji ne mozes vise da organizujes "prave" svirke, nego samo ono koje su dzaba ulaz radi podrske kluba.Pitam se sta su onda rekli Rakicu za Ondskapt u martu :)

 

:) Posto liku koji organizuje svirke nije palo na pamet da bi bilo dobro da mi zapise broj telefona, iako smo pricali bar 3/4 puta oko svirke, poslali su mi juce poruku preko neta da im se javim.

 

Mozda su njemu poslali goluba pismonoshu koji je usput crko od zime :haha:

 

btw jedva cekam 'cert :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako nesto, akademija mi je toliki raspad da svi drugi raspad klubovi izgledaju kao Vegas u odnosu na akademiju. Bio sam jednom i posle pola sata se ugusio od raznih isparenja i jedva sam cekao da ovi drugari zavrse nastup pa da mogu da begam :)

Edited by Oddball

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je, bio si jednom, odličan argument.

 

Ljudi mnogo negativno pričaju o Akademiji, o temperaturi, ozvučenju i tako tome, a često bez osnova. Koliko sam samo puta čuo da je tamo zvuk krš i da ne liči ni na šta, mora da je čudo to što Consecration tamo imaju savršen zvuk, kao što su imali The Ocean, kao što su Negura Bunget zvučali kristalno čisto. Isparenja? Koja, od pušenja? Kao i u bilo kom drugom klubu, složićeš se. Za temperaturu može da važi isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cigarete, vlaga i pisacka ako bas hoces da znas. Ali stvarno nigde nije toliko uzasno. Zvuk je tad bio sranje jer su se oni zeznuli, ali ja zvuk nisam ni spomenuo. I gledao sam i Rain Delay u akademiji pre ne znam koliko. Tacnije pobegao posle 45 minuta jer nisam mogao da disem tako da ne znam racuna li se. Moze to da bude kult mesto do preksutra, dzabe mi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...