Jump to content

Жал за младос'


kuruz

Recommended Posts

Jel zna neko kako se zove igrica, igra se basket 3 na 3 u 2D. Ima neka tri kosa, igraci mogu da se shibaju, izvode neke magije ludila... Igralo se na Nintendu, Terminatoru, Segi i ostalim konzolama devedesetih...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko kako se zove igrica, igra se basket 3 na 3 u 2D. Ima neka tri kosa, igraci mogu da se shibaju, izvode neke magije ludila... Igralo se na Nintendu, Terminatoru, Segi i ostalim konzolama devedesetih...?

 

igra je originalno napravljena za Famikom platformu.Ima si i fudbal tog tipa kao i 2 na 2 odbojku,sve je to za Famikom (nes) .

 

Mislim da govoris o Arch Rivals igri ako se ne varam...

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pitao za Nekketsu Street Baketball, nasao sam vec...

 

Sad cu da probam i ovo sto si mi rekao :rockdevil:

 

Auuu sto ne rece to je onaj street basket hahah,zakon :))).Ali ipak najjaci mi je bio taj fudbal istog tog tipa,imas makazice gde god da puknes das gol jer je to neka vrsta magije loptom :D,obozavaos sam to da igram . Pre par meseci pazario sam igru za NES koja moze da se igra na 4 naravno ako posedujes adapter za 4 dzojpeda,u pitanju je odbojka na pesku,kao klinac sam se i od toga razbijao a sada opet pikam kad hocu da se prisetim toga :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko kako se zove igrica, igra se basket 3 na 3 u 2D. Ima neka tri kosa, igraci mogu da se shibaju, izvode neke magije ludila... Igralo se na Nintendu, Terminatoru, Segi i ostalim konzolama devedesetih...?

 

 

NBA Jam? Само ту је 2 на 2, ја мислим.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pre neki dan kupio jednu kesicu zarad starih dana. Majko mila, sad tek kapiram koji sam užas pio dok sam bio klinja. :haha:

Ma jok, bio je bolji kad smo bili klinci. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

stavis slicicu na na dlan,pola na dlanu,a pola van dlana(ne znam kako drugacije da objasnim),a drugi udara slicicu drugom slicicom i one obe padaju...ako su obe slike ili ako su oba ona bela sranja,onaj zadnji deo sa brojem,onda nosi onaj koji je pre udaranja rekao"cela",a drugi nosi ako bude jedan zadnji deo slicice,a druga da bude slika...bila je i koncepcija da se kaze"slika",pa da nosis sve slike,a drugi da nosi sve sto nije slika...al to se igra za vise slicica...bila je jos jedna,trenutno zaboravih kako se zove...bacas slike ka nekom zidu i ko bude blizi zidu,nosi slicice...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...