Jump to content

Burzum


sevast

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Ma Varg je najpametniji covek. Nemate pojma kako mi je drago sto je ubio euroa i treba jer je taj debil bio komunisticka svinja. Svi albumi burzuma su perfekcija. Posebno volim prvi album burzuma. Omiljene pesme su mi War, My journey to the stars, Lost Wisdom, Dunkelheit i instrumental Tuistos Herz.

 

 

Jedva cekam da izadje iz zatvora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Varg je najpametniji covek. Nemate pojma kako mi je drago sto je ubio euroa i treba jer je taj debil bio komunisticka svinja. Svi albumi burzuma su perfekcija. Posebno volim prvi album burzuma. Omiljene pesme su mi War, My journey to the stars, Lost Wisdom, Dunkelheit i instrumental Tuistos Herz.

 

 

Jedva cekam da izadje iz zatvora

ladno se vidi da decko od prekljuce slusa metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vargu odajem samo jedno priznanje,a to da je raskrstio sa metalom na svom vrhuncu(Filosofem).A zalosno je to sto je zadrzao ime.

Kako zalosno. albumi posle Filosofem-a su odlichni i prica su za sebe. Prikazuju BURZUM u potpuno drugacijem svetlu i zasluzuju da nose isto ime.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Varg je izuzetan umetnik. Muzika koju je stvorio je nesto zaista izuzetno. Ali je covek ocigledno lud. Mislim koji normalan covek bi palio crkve i ubio coveka sa vise od 20 uboda nozzem sa ledja. A njegove price tipa hriscanstvo je nametnuto su istinite, ali ono sta on radi je isto neki pokusaj nametanja vere. Ako je on pravi odinista, on je to zbog sebe, i ne bi trebalo da ima problema sa ljudima druge vere. Ali on je zeleo da potisne druge vere, pa nije nimalo bolji od hriscanskih pokrscivaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet ista prica. Varg je izneo u svojoj knjizi zasto je ubio Aarseth-a, cak je naveo da je to sto su on i Hellhammer nasli usrani dildo u njegovom wc-u jedan od razloga. Covek je bio podeljena licnost, ludak. Prvi je napao Varga kada mu je ovaj zakucao na vrata. Ima jos toga...zaboravio sam.

Nije bilo tih 17 uboda nozem vec je bio jedan (chist) u lobanju, a ostali su posekotine od lampe i stakla kroz koja je Aarseth proleteo (nag).

Varg je odinista, i palio je crkve. To mu dodje kao neki revolt i osveta jer je njegov ideal Norveske izopacen hriscanskim sranjem. Ni meni se to ne svidja. Mislim, boli me **urac za crkve vec mi je to malo smesno i pateticno. To mu dodje kao stvar licnog shvatanja.

Inace, Varg nije za "kill christians" klishe.

Edited by Stribog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...