Jump to content

Burzum


sevast

Recommended Posts

Prvo da bi kritikovao nečiji intelekt moraš biti više biće sa "apsolutnim saznanjem"-F.Niče :evotigana:

 

Drugo,šta ti si njegov drveni advokat ?

 

Ako nemaš svoje mišljenje onda nemoj ni pisati.Pošto vidim da ne gotiviš Varga jer verovatno nikad nisi ni slušao Burzum(niti pročitao) ne moraš mu se ni podsmejavati.

 

Ok,dokazao si vec da si jako inteligentan... :)

 

o'ladi bre malo,ima i vaznijih stvari u zivotu...

 

a burzum i vargovu muziku jako gotivim!

Edited by Sablast

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ajd ja ne volim njegovu muziku,stavove,ono mogu da slusam Lost Wisdom onaj pocetak dok ne pocne da peva,onda mi bude muka...

Inace,u pravu si ko ga voli neka uziva u njegovoj muzici a ne da se lozi na nivou deteta od 12 godina 'ZORDON SADA USTAJE I JA CU MU POMOCI DA VAS SVE UNISTI'

haha,tako ispada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd ja ne volim njegovu muziku,stavove,ono mogu da slusam Lost Wisdom onaj pocetak dok ne pocne da peva,onda mi bude muka...

Inace,u pravu si ko ga voli neka uziva u njegovoj muzici a ne da se lozi na nivou deteta od 12 godina 'ZORDON SADA USTAJE I JA CU MU POMOCI DA VAS SVE UNISTI'

haha,tako ispada

 

Ako ne voliš njegovu muziku i njegove pro-arijevske stavove zašto onda pišeš ovde.Lepo imaš dosta grupa o BM a Varga zaobidji!

Share this post


Link to post
Share on other sites

citao sam intervju sa burzumom u nekom fanzinu kada je na pitanje "sta mislis o tvojim fanovima?" on odgovorio "na zalost, ovo sto ja radim slusaju i blek metal gubitnici...". ne znam sta da dodam....

 

da li je ova recenica iznad nejasna????????

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasno, lik kaze da su blekeri gubitnici. Da su neki od njegovih fanova gubitnici. A sta ti mislis o tome? Zasto bi tek tako stavio tu recenicu, bez da das svoje misljenje? Nije te Gojko bez razloga pitao za poentu. Odgovor se sam namece, svakom blek metal gubitniku ce to izgledati kao provokacija, a ako neko i posumnja, ima i dodatak:

poenta recenice glasi: glup si k'o kurac.

Pa? Odobravas li ono sto je rekao ili ne? Prosto, ipak bi morao da dodas nesto, da posten svet zna da li da te razapne ili da saoseca... ;)

Edited by Azaralena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...