Jump to content

Burzum


sevast

Recommended Posts

Neverujem bash da je tolko zatucan XD . Pa kako je pisao muziku, dok je bio u zatvoru, bash se pitam?

 

Inace bice lepo cuti ponovo Black metal album od Burzuma, posle dva ambijentalna. Mozda nesto bolje od Philosophy ovaj put napravi, sad kad je slobodan :).

 

na klavijaturi je snimao diskete i davao uputstva ljudima kako sve to treba da izgleda na kraju.

čini mi se da je prije spominjao da nikad nije ni čuo svoje albume...

 

ako ikad dočekamo novi Burzum album u black metal varijanti, ne sumnjam da se mnogo materijala skupilo u Vargu svih ovih godina :D

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ga meni je Varv Vikernes bio idol u odrastanju. Odrastao na Filosofemu. I to sam nabavio original buklet tj. moj burazer. Samo se ne slazem sa njegovim profasistickim ubedjenjima tipa ono white power. Ali sve ostalo je upravu. I bio je upravu sto je smakao Jeronimusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ga meni je Varv Vikernes bio idol u odrastanju. Odrastao na Filosofemu. I to sam nabavio original buklet tj. moj burazer. Samo se ne slazem sa njegovim profasistickim ubedjenjima tipa ono white power. Ali sve ostalo je upravu. I bio je upravu sto je smakao Jeronimusa.

 

Hmmm...... ono loshe je ubiti coveka u bilo kom smislu, mada i ako je bio nevidjeni idiot Euronymus je bio dobar gitarisa .

 

Inace ovo nisma ocekivao od Varga, barem ne iz njegovih ranijih dana(ali eto bash me iznenadi ja sam mislio da je lik bio typical satanistic black metal fell'a) : " I didn't even socialize with that many metal people, and when I went out I preferred to go to house parties and to an underground techno club in Bergen, called "Føniks" (Phoenix), while most of the metal guys went to some rock'n'roll place. In fact I went to the techno club to get away from all the new metal people, because I didn't like the attention from them. I preferred the attention of nice girls, so to speak. "

 

Nisam ceo procitao artikl ali procitacu cim rucam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I pored svega, mora da je bilo do jaja biti deo tog vremena... Zamisli ideš u Mordor, nema svetla, tražiš svećom po diskovima, Kozeljnik ti u kesi da onaj primitivni katalog, a dok ti biraš hoćeš da pazariš The Stone ili Heller, on kuje plan da spali crkvu sv. Marka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I pored svega, mora da je bilo do jaja biti deo tog vremena... Zamisli ideš u Mordor, nema svetla, tražiš svećom po diskovima, Kozeljnik ti u kesi da onaj primitivni katalog, a dok ti biraš hoćeš da pazariš The Stone ili Heller, on kuje plan da spali crkvu sv. Marka :)

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E kad bi Varg prosao pored mene nebi ga prepoznao, jer ga smao znam sa onih Burzum slika.

 

varg.gif

 

Inace zanimljivo je to kolko u onom tekstu o njemu lik prica kako NIJE satanista nit kako NEMA veze sa paljenjem crkava u Norveskoj, i kako je OGORCHEN od troo metalaca . A dosta danasnjih blekera gleda njega bash kroz ove gore navedene stvari kao heroja. A retko ko od jnih vidi inteligentnu stranu Burzuma, i to je stvarno zalosno. :(

 

sf02bf18X1X.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

josh ako su ga jebali svaki dan :)

 

U al si komedijas nema sta...... :no:

 

Inace ako je na slobodi, mozda zeli sad malo mir, ipak velika buka b ise digla oko toga. Ali kad sma sad video jednu sliku svatio sma da tesko da ce biti novog Burzuam ali ajde mozda se i dogodi ali nece bit ilajv nastuap sigurno. XD

 

Inace evo je ta slia ksto sma nasao bash slikana nedavno. Izgleda ko neki Americhki glumac nemogu da se setim. XD

http://bp0.blogger.com/_k6ba3Y8MBDY/SBfJJq...33143d1d5a6.jpg

 

A i evo ga na audicij za Idola , izgleda ko Morrissey, ko zna mozda je pevao pesmu I Have Forigven Jesus XD .

http://bp2.blogger.com/_k6ba3Y8MBDY/SBfJAK...0-h/312325.jpeg

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...