Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Ko su ti ćelavi sa rogovima?

 

 

Valjda Tudjini. Zajebali su sa tim krajem, toga nema u knjizi koliko ja znam. Al bitno da je veselo za siroke narodne mase koje nisu citale knjigu :) A i ono proseravanje sa Brenom, kako oni menjaju sadrzaj knige jebo te lebac :no: Pa ni onaj Sem nije rekao Dzonu da je video Brena, al evo, sad su sve pripremili za potencijalni susret brace (do kojeg se nadam nece doci)

 

Edited by Veliko jaje
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Valjda Tudjini. Zajebali su sa tim krajem, toga nema u knjizi koliko ja znam. Al bitno da je veselo za siroke narodne mase koje nisu citale knjigu :) A i ono proseravanje sa Brenom, kako oni menjaju sadrzaj knige jebo te lebac :no: Pa ni onaj Sem nije rekao Dzonu da je video Brena, al evo, sad su sve pripremili za potencijalni susret brace (do kojeg se nadam nece doci)

 

Ispravno zboris brate

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Valjda Tudjini. Zajebali su sa tim krajem, toga nema u knjizi koliko ja znam. Al bitno da je veselo za siroke narodne mase koje nisu citale knjigu :) A i ono proseravanje sa Brenom, kako oni menjaju sadrzaj knige jebo te lebac :no: Pa ni onaj Sem nije rekao Dzonu da je video Brena, al evo, sad su sve pripremili za potencijalni susret brace (do kojeg se nadam nece doci)

 

 

Zar to nije Night's King?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar to nije Night's King?

 

 

Pa dobro, on je kao kralj Tudjina, al ponovo mu dodje Tudjin u neku ruku, hehe. A i ne moz nista sigurno tvrditi, posto su ovo dodali, nema u knjizi. Sad to moze da bude i moja baba Stamena, sve zavisi kako se tumaci (a moze kao hoces, jer je izmisljeno) :P

 

Edited by Veliko jaje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogi misle da je Nights Kings, zato sto je HBO Go sledecu epizodu nazvao Nights King i objavio, i nekoliko minuta nakon toga sklonio taj naziv sa sajta, tako da moze biti da su sami sebe slucajno spoilerovali, a moze biti i da su namerno napravili ovu zvrcku da se fanovi knjiga uspanice :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma oni su kreteni, klasično pecanje publike, sada su prikazali white walkere i neće ih prikazivati do poslednje epizode, gde će opet biti sneak peak neki od 10 sekundi.

Opasno kreću da zaseravaju seriju, i to ne zbog odstupanja od knjige (koga boli kurac za ovo, ovo je serija a ne knjiga).

Koliko je Deneris promašen lik, mnogo je iritantna u seriji i na trenutke manična, a u knjizi je čist fail, završi tamo gde je počela.

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma oni su kreteni, klasično pecanje publike, sada su prikazali white walkere i neće ih prikazivati do poslednje epizode, gde će opet biti sneak peak neki od 10 sekundi.

 

i ja isto mislim da ce biti upravo tako. od low-magic univerzuma napravili su takav iskorak da to nije normalno. svi dobri fantasy svetovi imaju overarching mitoloski lore a ovakav izboj natprirodnog ce garant ostati na nivou "eto tako". citava poenta ovog setinga je da mu to nije potrebno (i zato u knjigama postoji samo u tragovima) nego je fokus na likovima a sad su napravili da je potrebno zato sto je samo po sebi bljutavo i fantasy-klisejasto do bola jebena borg asimilacija, neki tamo supreme ice demon. aj mars tamo. bukvalno su udarili sekirom u ekvilibrijum dramskih i fantazijskih elemenata a realno takva fluff razrada je nesto sto ne pripada seriji. jedino je lotr (film) to solidno uklopio i izbalansirao ali tamo je fokus upravo na toj borbi iskonskih sila, zgode obicnih smrtnika se uvek uvezuju u to.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se, ima se završi kao Lost. Meni taj svet uopšte nije jasan, tj nema šta da mi bude jasan kad nema smisla, toliko natprirodnog a sad opet neki inteligentni mrtvaci tamo negde, a običan svet opet ne veruje u natprirodno pored svega što smo videli...

 

jbg papir moze svasta da tolerise ali ekran ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...