Jump to content

Dark Tranquillity

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sa Freskom isto nema problem da će da dobiju decu, dobro izabrao.

zato i kazem,nikako da se otmem miki maus utisku,majku mu jebem,ako im je jednom vec propalo i nisu ljudima vratili pare sve do sad valjda je normalno i logicno ako nisu zajebanti da ljudima pruze nek

jel' sam ja jedini kojem je u ovom paketu jedino DT dovoljno ozbiljan bend da im se povjeruje da dolaze ako objave na sajtu?ostali su mi dovoljno miki maus bendovi da popiju pricu nekih zajebanata

31154094_10214221701949683_5586106105232097280_n.jpg?_nc_cat=0&oh=f6fa920c35f46572f67fdddab0d64fad&oe=5B99FE0531171530_10214221702349693_8981197398176956416_n.jpg?_nc_cat=0&oh=04ad20ccbec29692acbed3564e8c2885&oe=5B62ACB7

Modovi neka sklanjaju odavde ako misle da treba. Kao sto rekoh, zajebah se pri proceni velicine pa sam kupio malu ovu preljepu majicu dugih rukava. Velicina je M ali je dosta uska, realno je za nize ljude, ja sam 183 i prosecne gradje, doduse pivski stomak krece da amorfno dominira. Inace ne prodajem nikakav merch pa mi glupo da otvaram temu za to. Ajde javite se ako je neko zainteresovan, bolje nego gospodja da mi spava u njoj a nikad nije ni cula za DT. :D Cijena sitnica, a moze i dogovor.

• Upvote 1

• 9 months later...

Overen sinoć DT u Moskvi. Kontam zadnji datumi Atoma turneje, pa je i lista jelte bila 98% ista kao prošle godine u NS, sa bitnom razlikom da je pao i Lethe :rockdevil:Bez problem među highlightsima večeri uz dežurne krivce.

Kao i posle svakog DT giga tu su svi glavni utisci - bože Dio koliko ja volim bend, Stanne najveća pozitiva na svetu, jel ima neki drugi bend za koji bi ovoliko rado odrao grlo, kao i - a kad ću da čujem ostalih 78 DT pesama koje bih čuo uživo. 

Eksluzivan utisak ovog puta je bio odličan zvuk, koji kod njih nisam imao još od Zagreba i Voif turneje. Usput reći da se Stanara brat super drži, pogotovo sa cleanovima.

Publike bilo baš puno, ovo istovremeno i ubedljivo najveći stejdž gde sam ih gledao. Publika reda veličine bar tisuća. Dovoljno poređenje da ovde za par dana svira Steven Wilson.

Sve u svemu, sa live strane im je budućnost svetla još neko vreme, samo sam za studio baš skeptičan, s obzirom na nejasno stanje što se tiče gitarskih dužnosti :]

• Upvote 1

• 1 year later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...