Jump to content

The Elder Scrolls V: Skyrim


Guest c1k4_ml3kc3

Recommended Posts

Uradi ono sto i ja sada radim. Uzmem neki Steel armor, enchantujem ga sa nekim Destruction enchant tipom :) I teras. Smorilo me da me udare 3 puta i da padnem. Ocu da budem battle mage sto i jesam xD

 

 

Ili kao ja - dovedeš koncept do savršenstva time što se obučeš u full daedra armor, uzmeš heavy armor perkove, i završiš sa 510 armora. Realno, da postoji pvp ovo bi bio cookie cutter armor bild.

 

Primer u realnosti: pesničenje sa orc chief-om (još kad sam bio "samo" u full ebony armoru - obrati pažnju da mi nije skinuo ni zrno hp-a):

 

 

CRP7m.jpg

 

 

 

 

 

Jos kad mu dodje lep dan, da pravi sendvice... :wub:

 

 

VTzZk.jpg

Edited by Vitamin K Experience

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja takodje, a devojka jos detaljnije xD Ona je cak pronasla neke pecine i cuda, za 2 dana igranja, sto ja nisam za 4-5 dana :haha: I zapustila me je zbog Skyrim-a :icon_ne:

 

Isto i moja, u stanju je svako sranje da obidje i vucara trista gluposti u inventaru, za slucaj da zatrebaju :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto i moja, u stanju je svako sranje da obidje i vucara trista gluposti u inventaru, za slucaj da zatrebaju :mrgreen:

Jebote, to ja radim. A ova moja je probala da igra, napravila ženskog lika što je gej čak i ako žensko igra i stigla do napada zmaja na Helgen. Onda je shvatila da je bolja u pravljenju sendviča.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam bas, ja uvek pecinu istrazujem dok ne prodjem svaki cosak koji postoji, u Oblivionu :D, posto jos cekam Sisusa da mi da Skyrim.

 

Koje je to govedo od coveka.

 

Narezacu ti ja i poslati.Postexpressom,a u polju za otkupninu cu upisati "serpa sarme". :D

 

E da,gde nadjete daedra armor?Ja sam koknuo par onih daedra sabana,ali ne mogu im armor uzeti iz inventorija.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je stvarno steta jer je Elder Scrolls lore jako zanimljiv i njegovo poznavanje cini igranje 10 puta interesantnijim.

Ja sam poslednjih nekoliko dana bas ponovo proucavao Tribunal i Lord Viveca, zanimljivo je sto niko ne zna gde je on zapravo. Nestao je nakon sto je grad Vivec unisten. Autori ga nisu ubili, tako da ostaje otvoreno da se on kad tad ponovo pojavi. Meni bi to bas bilo kul. Navodno je unistenjem lorkanovog srca izgubio bozanske moci, ali je moguce da je negde u Oblivionu sa Daedrama..

 

edit Lunar - a da to je vec stara vest. Najgore mi bilo kada sam citao negativne komentare ljudi. Pa zar zaista svi zele ista imena, isti dosadan zivot za sve, zar nisu spremni da makar malo promene misljenje, misle izvan kutije. Umesto da kazu kako ce klinac biti kul jer ima originalno ime, osudjuju ga na propast i proricu buduceg luzera ciji su zivot i socijalni status, navodno, unisteni, samo zbog, avaj, imena. Imbecili. :haha:

Edited by Novaliis
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje je to govedo od coveka.

 

Narezacu ti ja i poslati.Postexpressom,a u polju za otkupninu cu upisati "serpa sarme". :D

 

E da,gde nadjete daedra armor?Ja sam koknuo par onih daedra sabana,ali ne mogu im armor uzeti iz inventorija.

:haha:

 

Moze. Ne mogu da docekam da pocnem da igram. A sad necu vise da spamujem. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...