Jump to content

Aktuelne krize i nemiri u zemlji i svetu


kuruz

Recommended Posts

Kada ih ja dohvatim bice to nesto kao da ih biju i siluju u isto vreme Markiz de Sad, Lex Steel i Japanke koje strcaju proliv na sve strane i pri tom povracaju. Sedecu alahu sa desne strane zbog svojih zasluga.

 

Sto bi Alah rekao przicu ih - Pržice se na vatri tako da ce se gornja usna smežurati i povuci do polovine glave, a donja usna ce se opustati i razvuci tako da ce dodirivati pupak.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj protest ce mu bas pomoci...ja stvarno ne znam ko uopste ide na te kojekakve proteste i da li se ikada nesto dobilo?

 

protesti i te kako pomazu jer salju poruku da se narod ne slaze sa tiranijom,i to je jako bitno za ceo svet.

 

onda dobijes na zapadu ovakve clanke u novinama http://www.rferl.org/content/serb_ultranationalists_rally_for_qaddafi/2348963.html

 

 

Kada pogledam javno mnjenje izgleda mi da bi se nacional boljsevici najbolje primili u ovom narodu.Ni to nije dobro,ali je manje zlo od socijal demokrata koji su zapravo neoliberalni kapitalisti.

 

nacional boljsevici su totalno uredu,ja ih cenim

 

srbija priznala kosovske pecate

 

Договорено је да на печату стоју назив „Царина Косова”, без било каквих симбола, као и да обе стране повуку трговински ембарго у року од седам до осам дана.

 

http://www.politika.rs/rubrike/Politika/Postignut-sporazum-o-carinskom-pecatu-i-katastrima.sr.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas i rekoh na nacional boljsevike misleci na tebe Teshko,Limunov i ostala ekipa,leze tebi ko kec na desetku.Meni si odvratni jer predstavljaju izopacenu ideju marksizma.

 

limonova vise ne cenim jer je on sada u koaliciji sa liberalima izdajnici u rusiji,ali cenim nacional boljsevicki front koji je nastao odvajanjem od partije limonova,oni su bas ekstremni.i cenim zjuganovljevu komunisticku partiju rusije jer su oni bas nacionalisti,i cenim generalno nacional boljsevizam.francuzi imaju interesatne i dobre nacional boljsevicke organizacije.a nacional boljsevizam generalno maltene totalno odbacuje marksizam,zato ga i volim.mozes u sustini da budes nacional boljsevik a da ostanes anti komunista u neku ruku

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ultranacionalisti - a stavili sliku penzionera. :D

Ova bakica što drži transparent, kada se ne bavi ultranacionalizmom i ekstremističkim akcijama, kontam da ume dobru sarmu da napravi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...