Jump to content

Aktuelne krize i nemiri u zemlji i svetu


kuruz

Recommended Posts

a za to vreme u libiji al kaida cupa srca iz mrtvih libijskih vojnika.

 

NAPOMENA EKSTREMNO UZASAN I TEZAK SNIMAK<GLEDATE NA SVOJU ODGOVORNOST<NE ZAJEBAVAM SE!!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZJays6FM2AE

 

cekam komentare faprila na ovo.Mora da je to u sklopu borbe za pravdu,iscupas protivniku srce i pojedes ga.To je bese demokratski i to

Share this post


Link to post
Share on other sites

a za to vreme u libiji al kaida cupa srca iz mrtvih libijskih vojnika.

 

NAPOMENA EKSTREMNO UZASAN I TEZAK SNIMAK<GLEDATE NA SVOJU ODGOVORNOST<NE ZAJEBAVAM SE!!!

 

http://www.youtube.c...h?v=ZJays6FM2AE

 

cekam komentare faprila na ovo.Mora da je to u sklopu borbe za pravdu,iscupas protivniku srce i pojedes ga.To je bese demokratski i to

 

ti momcino imas teskih problema

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Либијски побуњеници ући ће мирно у јако упориште снага лојалних пуковнику Моамеру ел Гадафију, либијски пустињски град Бани Валид, пошто је рано јутрос постигнут договор с представницима града да се избегну оружани сукоби, јавила је телевизија "Ал Џазира".

 

http://www.nspm.rs/hronika/libijski-pobunjenici-mirno-ulaze-u-bani-valid.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

SAS-ovci dopili preko picke:

 

TESKI GUBICI BRITANSKOG SAS.-a ,KOJI SE NADAO BORBI BEZ RIZIKA [GUBITAKA PO SEBE]

173 vojnika iz 22 britanske specijalne formacije SAS pukovnije (Special Air Service) će napustiti Libije i u nekoliko dana I vratiti se u SAD-e

Ministarstvo obrane reklo je- britanske voje žrtava - nedopustivo..

 

Prema izjavama Peter Beynchli, britanski vojni stručnjak, citirajući izvore iz britanskih specijalnih snaga "SAS", rekao je novinama "Argumentam.ru" broj vojnika poginulih u Libiji nije objavljen, ali prema različitim izvorima To je 21 do 35 vojnika.

 

Prema Beynchli, britanski SAS specijalaci su pretrpjeli teške gubitke u napadu na Tripoli i kada im je helikopter bio oboren od strane libijski vojske na granici Libije i Alzira.

 

Izvor: http://news.argumenti.ru/world/2011/09/123535

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akcenat je bio na bombardovanju. Mogao sam umesto osiromašenog uranijuma da stavim kasetne bombe i opet poenta ostaje ista.

ok, onda da odgovorim i na to: nisam rekao da su nas "bombardovali za nase dobro", to si ti sam dodao..

 

pravda, zakon, istina - to su sve "misaone imenice" i nemaju nikakav znacaj u politici. kao sto rekoh, francuzi i nemci su se najstrasnije klali pre 100 godina, pa su danas u istoj ekipi.. ima milion primera u istoriji gde se jasno vidi da drzava treba da bude fleksibilna i pragmaticna u odnosima sa drugim drzavama. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, onda da odgovorim i na to: nisam rekao da su nas "bombardovali za nase dobro", to si ti sam dodao..

 

Bio sam sarkastičan. Ono što sam hteo da kažem je to da je bombardovanje mnogo veći argument protiv zapada, nego što su ekološki zakoni protiv Rusije, ali ti si i dalje protiv Rusije, a nisi protiv zapada. U tome je caka.

Edited by Sisus
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapalise Egipcani izraelsku ambasadu.1 mrtav 500 ranjeno.Sve slucajnosti sa BG-om u februaru 2008me su slucajne.

 

Isto kao kod nas. Petog oktobra Amerikanci pomogli skidanje Miloševića i dovođenje Koštunice. Ali za vreme Miloševića američka ambasada nije taknuta, za vreme Koštunice je spaljena. Ko kako seje, tako će i da žanje.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto kao kod nas. Petog oktobra Amerikanci pomogli skidanje Miloševića i dovođenje Koštunice. Ali za vreme Miloševića američka ambasada nije taknuta, za vreme Koštunice je spaljena. Ko kako seje, tako će i da žanje.

 

da su samo znali,ne bi ga dovodili garantovano..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo u Egiptu je bunt samog naroda.Nema veze sa 2000tom.Ovde su makar manje vise postenu revoluciju napravili i pocese da se odaljavaju od amera.

 

Btw kazu 4 mrtva,bice ih i vise.Jasno kad Egipcani kao i ostali Arapi u blizini Izraela mrze cioniste vise nego fapril mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...