Jump to content

Priče iz klonje


Lou

Recommended Posts

Nevidljivom. Onu drugu zabijem u govno.

 

Ja ciljao na neku mesnatiju.

 

Kuzma je nadimak Miodraga Kuzmanovića, novinara "Sveta kompjutera". Neuki čoveče.

 

Ne čitam jbg. To onaj cvikeraš što ima kolumnu? Moji geekovi se kunu u njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saglasna s trenjem ko i uvek :haha:

Hoce li neko odgovoriti na age old question sta radite duze od pola minuta unutra? :D Ne racunajuci vreme za oblacenje i brisanje i nestandardne okolnosti (izuzetno mucan proliv).

Ako ti se sere - seres brzo. Ako ti ne ide, znaci da nisi ni trebao da sednes :confused: Ako imas zatvor pojedi desetak suvih sljiva ili neki jogurt-pivo kombo :ph34r:

Edited by MissionVao
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa vama ribama je lako..ja na primer imam dlakavo dupe i serem u etapama..jednotavno mi se sadrzaj zalepi za dlake i nej dotpadne..za to vreme citam specifikaciju na pakovanju toalet papira,posto me mrzi da nosim nesto da citam..

 

Au bre Faprile zer ne rece na nekoj temi da brijes dupe, ali jbga ono zaraste jos vise ako se ne brija redovno :haha: joking :bigblue:

 

Btw taj trip citanja sta ti prvo padne pod ruku je moj fazon. Ali literatura koja uvek pomaze je Blic Zena ubedljivo :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi sekcija za kenjazu je bogata.

1. Delovi kada "uspesne" zene predstavljaju kao zene majke, zene hrabrost, a samo su imale dobrog sponzora.

2. Zatim standard, pripremite kosu, noge, ruke bla bla za novu sezonu (prolece-leto...)

3. Preporucujemo vam "povoljne" kozmeticke preparte...

 

Da podrzim Groba svaka literatura koja je lagana je dobrodosla duze od 5 minta... lose.

 

Jednom sam se zajebala kada sam citala Igru prestola i kao nisam mogla da napravim pauzu u citanju i odem ja sa knjigom u toalet, posle pola sata, noge su mi utrnule...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...