Jump to content

Priče iz klonje


Lou

Recommended Posts

Ovo je veoma blag opis. To mora da se vidi, da bi se uverio, jer će svaki detaljan opis biti kao preterivanje :mrgreen:

 

Јеси ли видео да су избушили цеви које доводе воду до лавабоа, да би се спирала она корита и зидови за пишање? :haha:

 

Kuruz doveo druga navijača da ga brani od Laze i na forumu.

 

Није истина, сам је дошао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gospodo,

 

Moram da piznam da sva moja lokalna iskustva ne mogu da se porede sa Gandijevom osvetom karija ekvivalentnog Madrasu iz Mogul-E-Azam- a.

Jedino uredno i nepretenciozno poredjenje bi bilo "Pokushaj izbacivanja level 50 fireball-a kroz sopstveni shupak".

 

Sincerely jorz,

 

Trt m. grejt Esq.

Edited by matatrtaDgrejt
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam video, jer ne zalazim već poodavno u taj horor. :mrgreen:

Bio sam prvi put iz neznanja, a drugi put, jer sam morao i od tad tamo ne zalazim.

 

A kako zvučiš ko neka pička "Nije istina, sam je došao" ccc :mhihi:.

Nije mi se žalio na tog Lazu, samo mi se hvalio kako je ovde glavni baja. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam izbacio teret u nekom žbunju, vraćajući se kući iz grada. Bolovi su bili neopisivi, nije se moglo izdržati do kuće. Kad sam stigao, seo na šolju da nastavim, opr'o bulju i došao na raport.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čime si obrisaoo bulju u žbunju? Nemoj samo reći...

 

Odgovor...

 

 

Upravo sam izbacio teret u nekom žbunju, vraćajući se kući iz grada. Bolovi su bili neopisivi, nije se moglo izdržati do kuće. Kad sam stigao, seo na šolju da nastavim, opr'o bulju i došao na raport.

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rili? :huh:

Nisam to znala.

 

generalno wc solje su govno od izuma, sama defekacija u tom polozaju je bad idea sa stanovista hemoroida, kolorektalnog raka itd. treba se ekspresno i temeljito israti na cucavcu, i to traje par sekundi, tako rade azijati, statistika potvrdjuje da su u pravu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sere. (pun intended)

 

Prolonged sitting on a toilet (eg, while reading) is believed to cause a relative venous return problem in the perianal area (a tourniquet effect), resulting in enlarged hemorrhoids.

http://emedicine.medscape.com/article/775407-overview#aw2aab6b2b3

 

Sad naravno, možeš ti sedeti duže zbog opstipacije pa da se zabaviš nekako :haha:, i ne spada baš u prvu liniju faktora rizika ali nije preporučljivo... sad ako su mene lagali lažem i ja vas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ostala u glavi rečenica jednog proktologa "kolege obavite šta imate za 5 minuta i bežite napolje", kao da nas uči da krademo bog te :haha:

Ali sve u svemu, ti kad sediš na šolji u tom očajnom položaju, što reče NiP, podižeš intravenski P i tako rubrika po rubrika i eto novog drugara vremenom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...