Jump to content

Priče iz klonje


Lou

Recommended Posts

Ja bio u kineskom restoranu pre neki dan i najeo se kao svinja, a pošto mi je metabolizam prebrz prikenjalo mi se još dok sam bio u restoranu. E, sad, u WCu imaju pisoari i jedna FULL LENGHT klonja koja je izdvojena, ali nema normalna vrata već plastičnu harmoniku. Otrčim ja da kenjam i krenem da ispuštam dušu (a u WCu se ni muva ne čuje) i neko se uhvati za vrata od klonje i ja se proderem "zauzeto" i onda neprijatna tišina i čuje se samo "BLUUUUUUUP" od mog govneta dok je taj lik bio pored mene. Eto. A, da, ako Lemi pita - jeo sam hrskavu piletinu u sosu od bambusa i praziluka i pirinač sa povrćem.

I ja volim taj restoran :D

Al jos ne kenjah u istom...

Sto je steta, kapiram da bih mogla jos vise da se nazderem u drugoj turi.

  • Upvote 1
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja volim taj restoran :D

Al jos ne kenjah u istom...

Sto je steta, kapiram da bih mogla jos vise da se nazderem u drugoj turi.

 

To mi je jedan od omiljenih restorana. :)

 

Naravno, posle kenjanja je pao i dezert. Opet, ako Lemi pita, pohovane banane sa čokoladom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis analni je tip, to mu dodje frojdovski i kao analac voli rad i mir i perfekcionista je.

Jel tako Zmaje? ;):haha:

 

mislis retentivac, posto ima i drugi podtip

Edited by Нормалан и Природан

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тоалети на ЈНА су врхунац у животу просечног кењача / пишача. Једини начин да се убациш тамо, а да се не усвињиш, је да уђеш кануом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тоалети на ЈНА су врхунац у животу просечног кењача / пишача. Једини начин да се убациш тамо, а да се не усвињиш, је да уђеш кануом.

 

Ovo je veoma blag opis. To mora da se vidi, da bi se uverio, jer će svaki detaljan opis biti kao preterivanje :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...