Jump to content

Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011.


Baal

Recommended Posts

Ово је безвезе испало само зато што мислим да би Руси могли да изненаде Литванце. Јесте,и нама би било лакше са Македонцима али и ове ћемо да добијемо лагано. Какав Монија,Фридзон,Понкрашов... Содери.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Situacija je jasna: mi moramo bolje da odigramo protiv Turske da bismo dobili Rusiju; Rusi moraju da odigraju bolje nego protiv Makedonije da bi dobili nas. Mislim da će obe ekipe odigrati na visokom nivou, tako da očekujem dobru utakmicu i nadam se našu pobedu, jer imamo nešto bolji tim i selektora od Rusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

problem je već spomenut - jači ruski skok. Ako se raspucaju ugasili smo ga.

 

Inače, odmor do polufinala je manji od 24h, a to je veliki problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нешто не верујем да ће се распуцати. Нису се до сада показали као добра шутерска екипа. А са скоком можемо да им парирамо, само ако будемо добро градили играче, а то можемо.

 

А што се тиче тога да мање од дана након тога полуфинале - па, како нама, тако и осталима. Доста је више изговора, сада мора озбиљно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па и није баш тако. Ми бисмо имали најмање времена до полуфинала. Није ми јасно зашто ови педери што играју сутра не играју полуфинале у првом термину?! А да, зато што су домаћини :mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имамо три сата мање него победник Француска - Грчка, са којим се ми (надајмо се) састајемо у полуфиналу. И мало је глупо што су полуфинала ставили да почињу у 5 поподне, а ударни термини четвртфинала су у 8 увече :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Polufinale u 5h igraju timovi koji su imali odmor dva dana (igraju sutra pa onda u petak), večernje polufinale igraju Francuska (1 dan) i Srbija sa 22h odmora

 

Mada mi sada imamo duži odmor

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гарбахоса је све одавно зајебао са оним изговарањем мистичних речи пре шутања слободног, као и Ракочевић са померањем лопте у страну пре шута.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Биће зајебано ако ни Рашић ни Крле не буду играли,своди нам ротацију на 9 играча и Марјановића. Ал' Руси под кошем имају само Мозгова који зна нешто,остали су го курац,можемо да их добијемо и без ове двојице ако Саван и Мачван добро одиграју.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бата-јуметалски Иван Ивановић.

 

zoran kesic...

Nadam se da je ovo za Krstica samo prica za novine, da se opuste Rusi... U suprotnom, na-je-ba-smo-ga.

 

i ja sam na to prvo pomislio...zajeban je duda igrac...kada svi misle da smo na kolenima,on ce nesto da izmisli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zagrli me ti i oprosti mi, stegni srce, nemoj plakati, jer jedno drugom smo bili sve............U kafani punoj dima odjeven u sako ukraden iz ormara Minje Subote ili Svetislava Pešića(svejedno je), naručujem ovu pjesmu za Josipa Vrankovića i Danka Radića. Kakav raspad sistema! Čak i po standardima hrvatske košarkaške reprezentacije ovo je bilo barem 9 Cvitkovića(Novoustanovljena jedinica za raspad.)

 

Od 5 do 8 Cvitkovića su raspadi proistekli iz sudijskog "vjetra u leđa" protivniku, FIBA kuhinje, namještaljki, sretnih trojki, etničkog porijekla protivnika, samozatajnosti Popovića.....9 i 10 Cvitkovića je stanje potpunog rasula kada dominira tiha konsternacijavašeg reportera uz gotovo nerazumljivo mrmljanje, čupanje zuba na živo, straha za budućnost, prizivanja legendi iz prošlosti (Dražen, Toni, Krešo Ćosić), te pozivanja na potpunu čistku. Džozef Pep Vranković je još jednom odnio pobjedu u kategoriji "Selektor koji je najbolje gledao utakmice svoje reprezentacije".

 

Čak je u finalnom duelu za interkontinentalnog kamenog spavača na klupi i Sabit Hadžić obrisao pod sa Vrankovićem(Da ne pričamo o montipajtonovskom nivou humora tokom Sabetovih time-outa..."Izgubićemo, izgubićemo j..... Tito! odosmo u k....! hajmo igrat' u p.... m.......!!".) Sabe barem sebe ne shvata preozbiljno, dok siromah Joke i dalje misli da on to možei da je autoritet. Tako je tokom ovog EP iz neobjašnjivih razloga Žorić igrao umjesto Tomića(jer navodno bolje brani preuzimanje na picku), pa je Žorić rješavao tekmu protiv Finske igrom leđima na 10 metara od koša.

 

Markota sa rasponom ruku aligatora je pokušavao da izblokira šuteve Teletovića, odbrana se igrala metodom slučajnog uzorka, Barać je misteriozno nestajao sa lica zemlje pa se naprasno pojavljivao, u paru su igrali Popović i Stipčević, a lopte odluke su letile iz ruke u ruku kao đule sa dogorenim fitiljem. Što bi rekao Dino Merlin "Paša moj solidni, nije ona za tebe...", reprezentacija, naravno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lekar nacionalne selekcije, dr Dragan Radovanović, nije previše zabrinut zbog "slučaja Krstić".

 

- Krle oseća bol u leđima, kao posledicu pada, a kasnije i bacanja za loptom, na utakmici sa Turskom. Doživeo je spazam mišićne muskulature od pada na kuk. Taj pad je provocirao nepravilno hodanje, koje je dovelo do grčenja mišića leđa. Nadam se da ćemo sve vrlo brzo sanirati- optimista je Radovanović.

 

Kapiten plavih, koji je trening završio injekcijom, delovao je sasvim raspoloženo, po izlasku iz svlačionice.

Ali, "slučaj Rašić" je već druga priča, iako je u utorak lagano šutirao, ali samo da "ubije" vreme dok se drugovi nisu istuširali i krenuli ka hotelu.

- Rašićeva povreda je mnogo ozbiljnije prirode, jer su u pitanju mišići leđa i ligamenti, koji su "veza" sa kičmom. Došlo je do istegnuća, posle izuteno jakog udarca Kaukenasa, na meču sa Litvanijom.- kratko je referisao dr Radovanović.

Dobro je, izgleda će igrati Krle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...