Jump to content

Dødheimsgard


Demon Seed

Recommended Posts

Ako ti odgovara ona pesma od Code, dobra si, poslušaj slobodno i ovo nekoliko puta:

 

http://www.youtube.com/watch?v=vv2tdfaATAw

 

 

Supervillain Outcast isto pod obavezno obrći, on je malo kontrolisaniji, što reče Gojko, a fenomenalan je

 

Eve ti komat Supervillaina, mada preporučujem da ignorišeš ove linkove i da pustiš ceo album

 

https://www.youtube....h?v=oRxYeraWu7c

 

(^Ae mi kažite gde je na novom albumu ovako dobra melodija? :o)

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bas album za na prvu loptu, stavise ima poprilicno keci melodija, Aldrahn se iako je iskidao po mom misljenju dosta lako vari, jedino bi nekome mozda predstavljalo problem 5 pesama od preko 10 minuta, ali to kome ne odgovara, moze da preskoci pola metal zanra apsolutno. Ne znam, jeste razvodnjenije u odnosu na prosla izdanja, nema ovde nicega da oduzima dah posebno svojom inovativnoscu ili bilo cime sto od ovog benda nismo ocekivali., ali jednostavno je sjajan album od pocetka do kraja, prozeto je to kvalitetnim melodijama, odlicnim tradicionalnim DHG momentima, sjajan vokal itd. Meni ovde nema promasaja. Ne mogu da se slozim da je najbolji album u karijeri ali ono.. ispred 666 ne moze da bude, a tu je negde u ravni sa SO, barem po kvalitetu.

Za sad najbolji album meni u 2015.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, jeste razvodnjenije u odnosu na prosla izdanja, nema ovde nicega da oduzima dah posebno svojom inovativnoscu ili bilo cime sto od ovog benda nismo ocekivali., ali jednostavno je sjajan album od pocetka do kraja, prozeto je to kvalitetnim melodijama, odlicnim tradicionalnim DHG momentima, sjajan vokal itd. Meni ovde nema promasaja. Ne mogu da se slozim da je najbolji album u karijeri ali ono.. ispred 666 ne moze da bude, a tu je negde u ravni sa SO, barem po kvalitetu.

Za sad najbolji album meni u 2015.

 

Iskucao sam nešto, pa sam odlučio ipak da ne postujem to sad, nego da provrtim album još jedno 5-10 puta, sačuvao sam post pa ću da uporedim svoje mišljenje posle preslušavanja sa sadašnjim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad nerviram sam sebe što nisam postovao šta sam napisao, mogu zapišem i ovde pa da uporedim mišljenje posle još slušanja :D

 

Elem

 

Ne znam, jeste razvodnjenije u odnosu na prosla izdanja, nema ovde nicega da oduzima dah posebno svojom inovativnoscu ili bilo cime sto od ovog benda nismo ocekivali., ali jednostavno je sjajan album od pocetka do kraja, prozeto je to kvalitetnim melodijama, odlicnim tradicionalnim DHG momentima, sjajan vokal itd. Meni ovde nema promasaja. Ne mogu da se slozim da je najbolji album u karijeri ali ono.. ispred 666 ne moze da bude, a tu je negde u ravni sa SO, barem po kvalitetu.

Za sad najbolji album meni u 2015.

 

 

To je to, manje - više, samo meni melodije ne deluju toliko kvalitetno, i vokal mi nije padanje u nesvest, tradicionalni DHG momenti...

Tradicionalan DHG elemenat je nepredvidivost, ludilo jebeno i energija bolesna, ja to na novom albumu ne registrujem u dovoljnoj meri.

 

Čekam album, čitam kako Vicotnik uništava pesme jer nije zadovoljan, i onda dobijem čorbicu 'tradicionalnih DHG momenata', dobar album, ali istina malo razvodnjeniji od prethodnih? Igranje na sigurno? I to ja čekam 4-5 godina otkako sam se navukao na DHG, a šta treba da kaže neko ko čeka 8? (u srcu me nosaš)

Pa trebalo je lepo onda da ga izdaju 2009-10, možda bi Khvost još i bolje oprao vokale. Mogli su da izdaju album sa završenim onim bonus pesmama sa Supervillain reizdanja, ništa nije lošiji materijal od novog.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ni ne ocekivah vise od toga, kao i od novog Arcturusa, stavise i tu ocekujem oprobanu sigurica formulu ali sustina je da je rad (sto se njih tice nadam se da ce biti) dobar. Sto se AGBM tice nijedan album me nije posebno odusevio ove godine osim recimo A Forest of Stars, koji je, npr. odlican.

Edited by obsessed by cruelty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...