Jump to content

Bombarder


Invictus

Recommended Posts

  • 1 month later...

ne znam da li je bilo ovo:

 

MARAWA - Gates To The Next World

 

http://rapidshare.com/files/372352747/MARAWA-Gate_To_The_Next_World-Sarajevo__BiH__2009.rar

 

Solo album nekadasnjeg bubnjara Bombardera, Senada Morave. U pitanju je thrash metal, covek sve sam odsvirao. :)

 

http://www.myspace.com/senadmarava

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

gledao sam Bombarder sinoć i ne mogu da odolim a da ne javim utiske.. :-) SODA klub u Lukavcu je bio pretijesan za sve fanove benda iz BiH pa su se ljudi penjali na binu, i onemogućavali svirku. Šteta što nismo čuli više, ja sam se nadao i Gubavom kralju ali vidim lociran je album pa to i nije problem.. čitav događaj je ukratko bila manifestacija undergrounda, čak i većeg nego u radoševcu haha. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

GROM Records info:

 

THRASH SPEED METAL KULT - LIVE!!!

 

BOMBARDER , najznacajniji Thrash Metal bend stare Jugoslavije odsvirace 3 unikatna koncerta i promovisati svoj novi studijski album "Ima li zivota prije smrti?" koji izlazi za Finsku etiketu Metal Dealer Records.

11. mart - Hrvatska - tba

12. mart - Slovenia - Ljubljana - tba

13. mart - Srbija - Novi Sad - Route66 klub

 

Sve detaljnije informacije uskoro.

 

Horns Up!

 

GROM Records

[email protected]

  • Upvote 3
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta vidite, cujete u taj Bombarder majke vam? Par puta gledali moji drugari i ja i svaki put se smejali do jaja. Imamo i ploce ono kupovali u ono vreme radi reda ko i Bloodbath i Demoniac koji su valjani al' ovo je ljudi komedija. Drugar koji sad ima 42 se seca posle Yu Metal Attack da je sedeo sa Nesom i menadzerom u neku narodnjacku kafanu i kaze da su prike nevidjene, no do duse nismo ni mi bolji svi. Nemam nameru da uvredim nekog samo govorim moje vidjenje

  • Upvote 3
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...