Jump to content

Jelen super liga 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

Ovu ligu treba pod hitno ugasiti, stadione (sem Marakane, naravno) poravnati sa zemljom, igrače poslati po svijetu, predsjednike i sudije u zatvor, i tako 10 godina, pa poslije sve iznova, od nule. Ovo je više prevršilo svaku moguću mjeru.

  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha, pa ja sam gledao. Prvi karton Mojsova nije postojao (ako je tada i bio faul, sigurno nije bio za karton), dok je kod drugog on sam napravio glupost, ali opet je mogao da ga prvo opomene, mada je sam igrac kriv. Ali penal? Nidje veze. Drugi crveni isto, lik ga nije namerno udario (koliko sam video). Gde god je mogao da ustine za Partizan, ustinuo je. Ne znam, za sebe smatram da nisam jedan od ovih napaljenih, koji svuda vide zaveru, ali ovo stvarno postaje smesno. Ukinite fudbal.

  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovu ligu treba pod hitno ugasiti, stadione (sem Marakane, naravno) poravnati sa zemljom, igrače poslati po svijetu, predsjednike i sudije u zatvor, i tako 10 godina, pa poslije sve iznova, od nule. Ovo je više prevršilo svaku moguću mjeru.

 

tu rupu bi bilo najlakše poravnati sa zemljom :D

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smehotresno.Namestaljka u stilu katalonskih siptara.Svako ko navija za Partizan nema vise nikakvo pravo da sere bilo sta za Barselonu.Pogotovo neko ko navija za Partizan i Mancester Junajted.Sramota i tuga.

No dobro,Zvezda je i pored toga apsolutno nesposobna za bilo sta i to je to.Kerov kurac,kiksati protiv takvih sodera kada se vija bodovna razlika.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kome to beše nisu svirali penal u derbiju n godina? :haha: Ne budite navijački ostrašćeni. Isti kurac, koliko puta je Zvezda dobila nepostojeći penal, isto tako i Partizan, niko ne sme da dira tornjeve blizance. Svakako smo juče igrali mnogo bolje nego Vojvodina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kome to beše nisu svirali penal u derbiju n godina? :haha:

 

Зато вам надокнаде у осталим мечевима... А не знам како неки гробар има образа да качи слику Црвених ђавола, кад они имају исто мишљење и о циганима и о гробарима...

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гледао сам прво полувреме против Радничког,оно је срамотно. Јеботе тако се вуку по терену,непокретни идиоти. Па ако не могу да надтрче неке содере из наше лиге чему се надају у Европи? Туга,јад и чемер. Радо бих и да изгубимо и титулу и куп,и да пети завршимо али да игра почне да личи на нешто. Ово је свирање курцу.

Партизан нисам гледао,али видех пенал. Смешно,оно ни Веб Манчестеру не би судио. Те приче да је то све небитно јер је Партизан био бољи су смешне, не постоји утакмица икад одиграна где (непостојећи) пенал и 2 црвена нису била битна.

Све и да освојимо тај куп не мења то пуно. И даље је тим распад,игра распад,финансије распад... Е кад се сетим да ми Џаја није ваљао...

Share this post


Link to post
Share on other sites

За ово, ваљда, обојица треба да добију картоне. Мада, да је Барцелона у питању за ово повлачење би био и пенал без обрзира што је ван 16.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta, kao Kasalici crveni? Zato što je pretrčao Pavlovića i ovaj počeo da ga tegli, pa ovaj počeo da ga "otresa" rukom? Budimo ozbiljni, iako navijački ostrašćeni. Ovo je bio faul Pavlovića, mada je žutać za obojicu, jer je i bil.de Kasalica odmah počeo da se lakta.

Na stranu to što da je mesto Zvezde bio Partizan, ovo bi bio crvendać za Petra i automatsko pripajanje Kosova i Metohije Old Trafordu. :razz:

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...