Jump to content

Jelen super liga 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

Нешто не верујем да неће да продају никога од ових,поготово Мојсова. А и верујем да ће да их врате у тим до краја сезоне. Чисто свирање курцу.

А и спортал је пренео,њима не верујем ни да напишу да је небо плаво.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Подноси оставку? Нешто ми то не личи на њега, да крене линијом мањег отпора.

 

Шта ће човек, мора да послуша глас навијача, он је човек из народа. Инфо је од његовог сина, ако он лаже, лажем и ја вас. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта ће човек, мора да послуша глас навијача, он је човек из народа. Инфо је од његовог сина, ако он лаже, лажем и ја вас. :mrgreen:

 

Evo sta kazu na vosinom forumu o slusanja glasa navijaca i zbog cega ga slusaju (da znaju koga da biju)... :frown: Ne znam da li je istina. ali tesko da bi 10ak ljudi smislilo istu laz pa cu ipak prekopirati post, ako Stoik dodje on verovatno zna bolje sta se desilo.

 

 

Moguće je, batini (namerno malim) orangutani ponovo u akciji!!!

 

Ovaj put nisu delovali na tribinama unutar stadiona, već su napravili sačekušu momku na izlazu ispred predzadnjeg izlaza sa zapada bliže severu. Ne znam da li je dečko uspeo da im pobegne, bežao je prema jugu dole. Mislim da se radilo o momku sa naočarima, dečko je redovan na utakmicama Voše na zapadu kad igramo kući, bio je jedan od glasnijih u povicima protiv uprave za vreme utakmice. Takođe im je dobacivao nešto u vezi pojačanja koja su dovedena, pa su ga valjda zato zapamtili, ali ni u jednom trenutku nije psovao i vređao. U glavnom video sam deo kad ga vijaju i prete da više ne dolazi na stadion i jebu sve po spisku. Ja kad sam izlazio već je nastalo vijanje i nisam video da li su ga stigli. Kasnije su samo brzim korakom uleteli u crna kola, mislim u ona što ih batin drugar dalton vozi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da se ubacim - gledao sam vecheras u cevabdzinici u 29. Novembra kako dvojica nashih polupismenih "fudbalskih radnika" nekog zutaca "odobrovaljaju" za Sarajevski sa lukom i belim zenama. Mozda su to bili i ovi nashi.

Edited by Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Џабе све то ако извисе за Европу у квалификацијама. Ко је луд да просипа новце за нашу лигу.

 

To ni meni nije jasno, zasto bi Rusi i Kinezi ulagali u Zvezdu kad je tim sterilan u Evropi?

 

Ovo je verovatno Lukiceva patka pred izbore u Zvezdi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најјаче је што се нико други неће кандидовати, осим ако Празилукић не подметне некога, јер нико није луд да преузима клуб у дебелим дуговима и без икаквих значајних резултата.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...