Jump to content

Serie A 2011/2012.


Маузер

Recommended Posts

Тренер је будала, ал' ову пичкицу треба тући. На шта то личи да глуми лудило? Штета што бар мало није био код Фергија, дотерао би се у ред.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ФСС осудио напад.

 

А Фиорентина покренула поступак против Љајића.

 

Њему би најбоље било да се на крају сезоне покупи и оде. Холандија би му била идеална. Да је таленат, то стоји, али ће исто тако тај таленат овако прокоцкати.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čudno meni nešto, ljudi osvajaju titulu a niko ne komentariše. Znajući koliko je ovde zajebancije među članovima, čovek očekuje bar poneki podjebavački komentar na račun fanova Milana :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам ја видео Миланов пенал, али су коментатори говорили да није баш био. Интерови су били чисти. Милито донео титулу Јувентусу као што сам предвидео :) Иначе, добра утакмица стварно и честитам Јувентусу. Глупо је да уместо Интера иде Удинезе у ЛШ.

Edited by Álvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јуве се вратио тамо где припада.

Све честитке,још од кад су их покрали навијао сам да се врате и ево коначно се то десило. Од сада очекујем страховладу.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

За Милан пенал апсолутно није постојао. Ова два за Интер нисам видео. У сваком случају, мислим да ми је ово први пут у животу да сам навијао за луциферијанску хорду зла. И лепо је видети поново највећи италијански клуб како господари тамошњим фудбалом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...