Jump to content

Noviteti


Јарослав

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Slusao samo onaj preview kada je izasao na Frontiers YT kanalu i odmah zaboravio, interesantna imena u ekipi i nista vise, bar meni. Bilo bi zanimljivo da neko izbroji koliko sve side projekata, gostovanja i sl. imaju svi oni zajedno (posebno Allen i Sinner), preterase ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudi me da niko nije registrovao taj Trial album.

 

boga mi,trial je jos jedan plus za novi talas svedskog heavy metala. mislim da nije preterivanje ako kazem da je mozda u rangu enforcer i in solitude, s tim da vise naginje stilu ovog drugog,znaci taj mercyful fate/king mracni heavy. moracu da proverim i prvi album. posle battle beast,visigoth,sad i trial,pocetak heavy godine je zestoko poceo. sledeca stanica manilla road. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

boga mi,trial je jos jedan plus za novi talas svedskog heavy metala. mislim da nije preterivanje ako kazem da je mozda u rangu enforcer i in solitude, s tim da vise naginje stilu ovog drugog,znaci taj mercyful fate/king mracni heavy. moracu da proverim i prvi album. posle battle beast,visigoth,sad i trial,pocetak heavy godine je zestoko poceo. sledeca stanica manilla road. :rockdevil:

 

trial je za klasu bolji od enforcer/portrait/attic itd.

 

tek sam jednom preslusao album, ali ce uz Crypt Sermon biti favorit sto se tice nekog retro zvuka.

 

ako uporedimo direktno sa Portrait, Trial ima boljeg pevaca, zanimljivije pesme i bolju svirku.

 

ima dosta Mercyful Fate-a, ali kao sto Grob rece, vrlo osetan US power metal uticaj takodje sto ih malo izdvaja i cini meni dosta interesantnijim

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja navala heavy izdanja.evo i od mene jedan novitet

 

artworks-000099833250-rgi43e-t500x500.jpg

 

http://rusfolder.com/43027240

 

 

mladi finci.proculo se za njih preko demoa i epa. ovaj album im je svakako najbolje izdanje. muzika je na tragu ovih dana popularnog svedskog talasa. ja sam ga izvrteo posteno i svidja mi se.

 

10987689_927376047296868_8056871514404212375_n.jpg?oh=956d731178bfde03c7bfcb22ac712926&oe=55858A6F&__gda__=1434861317_8ed74cade0f88967f2ca67189248df51

 

ovo je originalan cover art. vrh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...