Jump to content

Forumaši kao kućni ljubimci


Lou

Recommended Posts

Može i Blagoja da laže i maže i zabavlja me.

 

sa prezirom odbacujem tvoje gnusne i lazne insinuacije

 

ja bih prihvatio vuka u formi kakvog vucjaka jer em volim vucjake,em bi mogli stalno da locemo i pricamo o metalu i gitarama i da ga podjebavam za nu metal

 

sto se tice ostalih,pusite ga

 

sto se tice pripadnica zenskog pola,uzdrzacu se jer je princ sad usrao svu pricu na taj fazon,svi bi posle njega izgledali kao pacenici kao on,tako da ko zna zna ko ne ra ra

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo se odnosi na one koje bih udomila na par dana, posto vec zivim sa jednim forumasem :haha:

 

Hahaha slazem se sa Normalnim od Lunara cujem stvari koje mi nikada ne bi pale na pamet od kojih me dobar deo zasmeje a dobar deo istripuje :haha:

 

Onda bih Kendall-a, Normalnog i Prirodnog, Stoleta, Groba, Lou-a na par dana udomila, kontam da bi bilo kvalitetne rasprave uz kvalitetnu mjuzu naravno tu bi bio i Jare jerbo nikada nisam u kuci imala musko celjade u helankama (sa takodje dobrim muzickim ukusom) ;)

 

Sto se zena tice Najc, Macka, lude i opustene i kontam da bih sa njima mogla da pijem kafu/vopi/vino i da se ne tripujes kako ce te koja zena protumaciti (a zene znaju da prave mentalne konstrukcije i da histerisu i to smara) :haha:

 

Mislim da ima jos dobar deo foumasa koji su mu gotivni, ovo je samo neki kraci spisak :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...