Jump to content

EURO 2012


kuruz

Recommended Posts

pa neće ti valjda kurci biti pri srcu? :)

 

 

Hahah, i to sto kazes :D

Ovo prvenstvo ce izgleda biti uzasno dosadno u smislu rezultata, dosta su izjednacene ekipe, izuzev par izuzetaka.

 

Strajnic je naravno najdosadniji komentator na svetu, steta sto se na fudbal ne svrsava k'o na Noleta.

Edited by Srlandand
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sto svi ukljucujuci Strajnica potenciraju "posle gola".. tekma je od pocetka bila veoma kvalitetna i zanimljiva - stoji, postala je jos bolja posle gola, ali i prvo poluvreme je bilo praznik za oci u odnosu na svabe i cige juce. Bufon dominirao, ostaje samo pitanje zasto je glupi baloteli onoliko dugo igrao a doktor kasano poslat na klupu, ali jbg. U svakom slucaju remi najposteniji, lepa utakmica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to sam i ja pomislio, realno je to jedino pravo objasnjenje s obzirom da je bio najbolji igrac kod Italijana a Djovinko se sem onog lepog pasa posle nije video. A jbg.. inace, zao mi Toresa, kapiram da posle ovog performansa ima da greje klupu Ljorenteu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, ovaj Tores je toliko propao da mu golmani uzimaju loptu kad su 1 na 1, ko detetu...

 

Pirlo i Inijesta, duboki naklon.

i svaka cast Kasanu, nekon operacije srca i 6 meseci bolnice, odigra ovako pozrtvovano.

Edited by metal guru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Битно да се мајмунчина свеже накварцовала и изблајхала. Сам треба да спакује сада ствари и да оде.

 

Добра текма, драго ми је због Ди Наталеа, много готивим тог играча. И једни и други супер играли. Инијеста бог.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...