Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Profesor je predosetio...

 

ono sto mene boli jeste to sto cemo u kosarci proci kao Madjari u fudbalu , samo lepo secanje , gledam zavrsnicu OI kosarku , pa mi smo miljama daleko od najboljih , realno svi iz cetvrtfinala , osim mozda Australije , bi nas tukli sa 20 razlike ... tuga ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

košarka je valjala dok su igrači bili iz stare Jugoslavije. Sve što je rođeno posle osamdesete su igrači koji su trenirali za vreme raspada zemlje i u lošijim ekonomskim uslovima

 

a čak i da finansije i nisu bile loše, manja zemlja jednostavno ne može da se podigne na nivo Jugoslavije

 

a kad sam govorio da su Hrvati onomad imali monstrume od igrača onda ste mi kenjali sve i svašta

 

i sad su Lorbek, Begić i Tomas pojam za naše, ali i oni puše karu Jugovini

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

globalizacija melje ekonomski slabe zemlje, a naš izvor talenata je skoro pa presušio. mada, kakav je cirkus u državi ništa više ne treba da nas čudi... gde god se okreneš, ne zna se ko pije - a ko plaća. kad pravda postane škrta, u društvu se pojavi mnogo trtamrta....

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

И Бегић је Словенац,а Бата је трол,не обраћај пажњу.

Као што сам рекао и после ЕП мислим да је крајње време да Дуда оде. Да,немамо врхунски тим али сматрама да би Џикић са овим тимом барем јебао кеву неким слепцима попут Израела и Црне Горе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јесте био страшан играч али је матор и вероватно тражи огромну плату. За те паре би могли да доведемо дупло бољег играча. Али чисто сумњам у ово.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Grob...: Mi smo bivsi FMP, a sadasnja Crvena Zvezda-DIVA-Beograd dok se ne otkravi Crvena Zvezda (posto je zamrznuta, moracemo da cekamo da se otkravi). To je za ovu sezonu, a ko ne osvojimo nista i ostanu dugovi, sledece sezone zamrzavamo Crvenu Zvezdu-Divu i Radnicki FMP preimenujemo u Crvena Zvezda-nestopoizboru. Nakon 11 godine vladavine Partizana, manje je zlo imati ovu kvazi Zvezdu, nego nemati nikakvu, jer je prava Zvezda bila pred katancem. Istrpecemo jos 4 godine, kad smo mogli da istrpimo od 98... S' obzirom da se prica da ste i vi u kvalitetnom qrcu sa parama i da ste ostali duzni puno plata od prosle sezone pitanje je kako ce vas klub funkcionisati u bliskoj buducnosti ukoliko neko od ovih mladih igraca ne eksplodira i uzmete ozbiljne pare na njemu... Ukoliko Vam slucajno izmakne Evroliga, a nije nemoguce jer ima dosta jakih timova ove sezone u ABA ligi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...