Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Biće od Đumića nešto, izgleda. Pavlović je takav, tako će odigrati i svaki sledeći derbi. Dobro mu neku tehničku nisu svirali.

 

Ne vredi, Milosavljević kad igra pleja, kad se na silu gura pod koš bez ideje i umeća - ne ide. Generalno, fmp odigrao dobru odbranu većinom utakmice, malo prostora ostajalo, a bez nekog zajebanog pleja i brže igre se ne može.

Videćemo ovu sledeću, da li možemo sa slobodnjacima, izgubljenim loptama i trojkama biti loši dva puta zaredom, no verujem da bi i fmp mogao bolje da je bilo potrebno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blazic i bacanja presudili.. decko kada ovako igra stvarno ga je tesko zaustaviti, neverovatno koliko brze promene radi pri driblingu, i kakve ludacke suteve ubada rutinski iz ulaza. Nema sta, Pavlovic, i Macvan pogotovo, su doktori, bez njih bi komotno bilo 30+ ali ovako je svakako zanimljivije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako smo lose odigrali, sigurna pobeda. Ne bih se slozio sa bratom Majorom da je sudjenje bilo dobro, ali nije uticalo na konacan ishod. Par izmisljenih prica i po koja kompenzacija (Pavlovic nije napravio korake posle izmisljenog faula i tehnicke, pri drugom vracanju partizana u igru :bigblue: ). Bratu Sasicu ce izgledati kao prozivka, ali rekao sam, da pri lose odigranoj partiji dobijamo deset razlike. Sigurica. Ko nije stavio stan na poklon kvotu 1,50 nek sisa kitu.

 

PUN SAM

 

 

KA BROD!

 

Postena partija grobara, da ne bude da serem, pogadjali su neke fadeaway suteve, prva petorka je bila konkurentna, ali Bezbradice i ostala ekipa moze samo da prihvati....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan ima bolji domaci teren od nas, to je cinjenica. Bolji trener je u ovom trenutku mala, skoro nikakva prednost, jer je kratak sa igracima koji mogu to da isprate. Mi sa losom partijom dobijamo 10 razlike, to su isto cinjenice, tako da je sve osim 3:0 za nas u plej ofu iznenadjenje.

Plus Pavlovic je Toza Nervoza, njega malo iznerviras i reci zbogom Ujka Luju :D

Ovde sam priznao da smo sa navijanjem teska kanta, zato sam i napisao bolji domaci teren da imaju grobari. Ja sam se lomio da li da odem u Nis, cak su me i karte cekale, ali eto nisam otisao i nije mi krivo, sve smo gora i gora tribina. Sto se Pavlovica tice, nije bilo potrebno biti Nostradamus pa predvideti problem sa licnim greskama :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miljenovic pokazao stae skolovanost i kosarkaska inteligencia (i ako izgleda kao dae pobegao iz Ausvica) u odnosu na ciste fizikalie i cirkusko umece nekog tamo crnca galskog picopevca...zaigrao se Dule sa nekim svoim kombinaciama - samoe jurie neke strvine sa fizikaliama, a igrace koi imau kosarkaski stof i smek u igri ne videsmo u Partizanu poslednjih godina...zato Mega zamalo da uzme kup, a mi sinoc ne mozemo da spustimo ispod 6 ni da nam zivot zavisi od toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova Mega nam tradicionalno ne lezi pa to ti je. Ali kul je sto imamo rotaciju, prakticno svaki igrac moze da ima svoje vece i odluci.. Mitrovica nije bilo nigde vec duze vreme, a evo, sada se nalozio. No, dobro, sada se fokusirati na zapravo bitna takmicenja, jebes Kup, realno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, 42-45...Ma, mogloe da bude i +3 za nas, brzo bi isprailo...kao sto se ni tih -3 nie mnogo zadrzalo...kao sto smo prethodnih godina mi njih dobiali, maltene rutinski, sada se sve preokrenulo...oni su na vreme napravili razliku, odrzavali to, kadie bilo prpa - sve su pogodili...jos 40 minuta da se igralo, ne bi se bitno promenilo stanje stvari na terenu

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Казиме, друже мој, џаба та лепота игре коју Миљен има кад он нема оно што модерна кошарка захтева. Он и након 3 године озбиљније кошарке изгледа као просечан гимназијалац. У одбрани је кеса до небеса као и уосталом цела екипа Меге.

 

Видим да многи прижељкују Милоја да једног дана наследи Дулета. Волим Милоја и много га поштујем, али он није способан да научи своје играче да играју одбрану. Зато мој глас иде дебелом Дон Џилету.

 

У односу на Далоа је мајстор, али дај да дамо Далоу још једну сезону, па да се растајемо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...