Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Много је лепо кад се победи Гваделупе док се гледа у Француску. Мада, већина људи је гледала фудбал Рен - Марсеј.Нас петоро Срба и једна Корејанка смо бодрили наше све време.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fantasticna partija svakog igraca sem Micica, Bogdan, Nedovic, Krle , i ova dva retarda od centara su dobro odigrala.

 

Mu mu ma , moma voli mamu , majmuni

 

1238845_670856396266314_1107935063_n.jpg

 

Шта је са Калинићевом вилицом, зна ли неко?

Igrao je basket sa mnom.
  • Upvote 3
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Овај Шарић је опасан, може сјајан играч од њега да испадне. Коначно су Хрвати после 20 година добили муда а имају солидан тим, могу одлично да прођу. Богдановић је класа, Томић,Дрејпер, Жорић су одлични, Шарић је талентован и одлично игра на овом првенству, ем има кликер и добре кретње ем је баш мотивисан, Укић је индијанац и силоватељ али јебига кад отчепи може да утрпа 20 поена. Што је најважније, откад су кренули да побеђују стално искочи неки Рудеж,Маркота,Симон ... Ако добију данас ето њих у полуфиналу, Богдановић има да нашамара Украјину само тако. Нама би одговарало да добије Грчка, онда би Шпанци морали да добију ако мисле даље. Овако може да им падне на памет да им је лакше да играју са нама него са Литванцима.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Глупи Хрвати.

Очај од утакмице...Спанулис завршава у продужетку,

 

Богдановић класа? Шутер и ништа више. курац у одбрани. Такве играче је најлакше чувати.

Не могу да верујем шта пишеш.

 

Крађа!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немој да зајебаваш, Богдановић је физички звер. има добар продор, добар шут, страшне ствари ће да ради код Жељка. Ево их, први, иду на Украјину, ето их у полуфиналу. Само да смрдљиви Шпанци не калкулишу набијем их на курац.

 

Жабарима је свеједно, ко год да им падне има да их одере. Против нас или против Литваније, толико су ифериорни под кошем да нема шансе да добију. Онај Мели је пацер тежак, ранг за неки Тамиш, ћелави Кузин/Кузан/какогод класичан тимски играч, добар да пегла одбрану 10-15 минута, а овде је први центар.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебем ти ја ово првенство, кад усташе заузимају прво место пред разигравање.

Никакву, али буквално никакву игру немају,

Морам да се још једном осврнем на Лаловићев пост. Избацио ме човек из такта, упропастио ми дан.

Анте "где су моја муда" Томић одличан? Човека нема нигде у завршницама. У одбрани је на нивоу КК Слога Краљево. Ономад су га Гагић и Мусли јебали како су стигли. 3 пенала за 10 мин и ћао, ћао.

Шарић јесте таленат, али је модеран калуп таленат као и 99% данашњих талентованих клинаца - шут танак.

Ја смем оба бубрега да дам да би Богдановића Калинић ставио у мали џеп. Куртон од играча, шутер, мало напреднија варијанта Трипковића.

  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

A koga boli kurac šta ciganšture misle?

Neka kalkulišu, neka idu na nas.

Ako misle da smo mi stvarno toliko inferniorni i da smo najpovoljniji protivnik, neka ih neka kalkulišu.

Opet sve zavisi od nas. Ako imamo veče kao juče + da prorade slobodna bacanja ja stvarno ne vidim čega ima da se bojimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...