Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

Коки се ложи да буде контраш, само што увек на крају испадне буљаш. А кад ја то некоме кажем онда се зна да није добро.

 

Хардена не подносим али да је уметник - јесте. Мене јако подсећа на Бодирогу. О Карију ни не вреди трошити речи, то је ваљда свима јасно, али се за Леброна не слажем. Има Краљ сјајан преглед игре, није себичан и одличан је за тим, сад је доста смањио мишићну масу и више не личи на Џерома Бетиса кад трчи у контри па га је доста лепше гледати. Надам се да ће са Кавсима бар један прстен узети, и због њега и због Кливленда, а нарочито због Блата.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko dae napravio 100 :haha: Pa i 100 dae napravio, s obzirom koliko mue lopta u posedu, skoro pa zanemarljivo...da se ne zaebavamo - uvekie blizu tripl dabla u proseku, povukao onu drvnu gradju i kostolomce do finala Istoka = cinjenice...voleli ga ili ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ne, ne. Da me ne shvatite pogresno, daleko od toga da ga ne volim, nego video na fejsu pa reko da podelim :bigblue:

 

Meni je to najbolji i najkompletniji igrac kojeg sam gledao, posto se Kobija ne secam iz njegovih najboljih dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...