Jump to content

Premier League


Јарослав

Recommended Posts

Skandalozno suđenje, još jedan sudija nije mogao da odoli novcu šiptarsko/konjušarskog kartela. Evans je u start ušao još gore nego Šelvi, a Valensia je krenuo da pada pre bilo kakve naznake kontakta. Liverpul dominirao celu utakmicu, čak i sa igračem manje. YNWA!

 

http://ballsdot.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2012/09/shelveyred2.gif

 

http://ballsdot.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2012/09/valenciapen.gif

 

Sramota!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj drugi je delovao mnogo loše, tj. kod njega se zapravo video trenutak povrede i gadan neprirodan položaj noge na usporenom snimku. Samo sam zaboravio o kom igraču se radi.

 

Martin Keli, desni bek, ali on se ne spominje u ovom članku.

Edited by FILIP St.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni odmah u glavu dođu neki prelomi, mada verovatno nije to, to bi trebalo da su ligamenti, što je verovatno još gore u pogledu vremena potrebnog za oporavak. Te su mi povrede najmisterioznije, uopšte mi nije jasno kako do njih može da dođe, često se čak ništa ni ne vidi (OK ovde je baš bilo previše očigledno), obično to budu naizgled bezazlene situacije, tipa nekog rutinskog doskoka, a povreda je jedna od najgorih koju sportista može da doživi :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sudjenje katastrofa MU-Liverpul, unistili su jako dobru utakmicu. Ruku na srce, Jonjo je stvarno bio van kontrole, imao je nekoliko zajebanih startova jos i pre ovog za koji je dobio crveni, ali posto vec ranije nije dobio zuti, trebalo je prvo zuti da dobije.

 

Ager nije normalan, kako su krenuli obojica vec mi je bilo jasno da ce se sjebati a da ce Valensija samo da odseta. Penala nigde, sudija je dosudio u korist mancestera cim je mogao. Van Persi se nije video na terenu... Sve u svemu poraz fudbala

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...