Jump to content

Premier League


Јарослав

Recommended Posts

Исто питање и кад је Фелаини у питању. Волео бих да Белгијанац оде у Јунајтед, фали Фергусону такав играч.

 

Na kojoj poziciji bi igrao u Junajtedu?

 

Ja bih voleo da u Junajtedu vidim Tarabta, vezni red je trenutno slab.

Mozda, da je malo cistiji u glavi.

 

Ruku na srce, vezni red ne igra lose ove sezone.

Krila su najveci problem, potpuno van forme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kojoj poziciji bi igrao u Junajtedu?

 

Moже да игра било шта на средини. Али, сад кад је мртви Керик продужио уговор, тешко ће бити места за овога. Јебем ти Керика.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebi me toga, treba odraditi ozbiljno ostatak, dok se i matematicki ne osigura. Mada mislim da Fergi nece dozvoliti da se ponovi prosla godina.

 

Moже да игра било шта на средини. Али, сад кад је мртви Керик продужио уговор, тешко ће бити места за овога. Јебем ти Керика.

 

Ne znam, ja nisam toliko ubedjen. Nama treba zadnji/centralni vezni, a Felaini je najbolje partije pruzio ove sezone kao poluspic, sto nema sanse da bi igrao u Junajtedu. Kada je igrao povucenije, bio je dobar, ali nista posebno, svakako ne toliko da se na njega potrosi 30+ miliona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

добар маркетинг, нема шта

ФК Партизан сваке године шаље на кућну адресу новогодишње честитке власницима сезонских карата

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2013&mm=02&dd=17&nav_id=687572

 

„Presrećan sam u Mančesteru i mislim da je moj transfer u ovaj klub pun pogodak. Želeo bih da igram svaku utakmicu, jednostavno obožavam celokupnu atmosferu na Old Trafordu. Najviše volim utakmice u kojima se pobednik ne zna do poslednje sekunde i kada je sve moguće da se desi na terenu“, zaključio je Van Persi.

 

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

2015. godina...

 

„Presrećan sam u Liverpulu i mislim da je moj transfer u ovaj klub pun pogodak. Želeo bih da igram svaku utakmicu, jednostavno obožavam celokupnu atmosferu na Enfildu. Najviše volim utakmice u kojima se pobednik ne zna do poslednje sekunde i kada je sve moguće da se desi na terenu“, zaključio je Van Persi.
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...