Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Са Пинто, не знам видећемо ... Као и увек надам се нечему, вероватно ће опет курац да испадне као и иначе.

Гарида и није требало да убацује, најнепотребније појачање икада, као и тај курчеви Дауда. Само нек играју Микић,Гаридо и слични а Звездина деца нек иду, боли нас курац. Плакаћемо ми за Богдановићем а не неким озбиљнијим играчима ако наставимо са оваквим сељачким пословањем.

Тај Стојадиновић ми се не свиђа уопште, делује као тежак муфљуз, али видећемо.

Јако ми је занимљиво како сад сви пљују Јанковића, а 90 посто људи је навијало да он дође после Робија. Салету хвала за све што је урадио и пробао да уради за клуб. Ово што је радио последњих пар месеци било је криминално, али опет хвала за све.

Пушити курац Муслину и на коленима га молити да се врати ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji je ovaj Andjus kralj, ne verujem da ovo nisam ranije video, hahaha. Inace, ovaj Pinto.. sta reci.. mislim da covek nije svestan koliko su ga zajebali, ali ajde da budemo pozitivni i verujemo da ce neke velike promene da se dese u Zvezdi, a da je ovo samo prva naznaka, a ne da je samo jos jedno mazanje ociju i naznaka jos dubljeg poniranja. U svakom slucaju je pozitivno sto njega boli kurac ciji je milunovic ili da li petko igra za dz, svi najveci slepci ce (nadajmo se) grejati klupu a ono malo njih sto vrede za vise od sake pirinca mozda i moze da se formira u polu-pristojan kolektiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...