Jump to content

Recommended Posts

Nije lako biti profesionalni folirant - ložiti neprosvećenu publiku, zgrtati pare, lagati kod svakog otvaranja usta, a pritom ne trepnuti.

 

 

 

Како онда неинтелигентном Дачићу успева да изведе све то?

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razlika je sto ovi mogu samo idiote gluplje od sebe da zavedu s amebama kao potomcima Srba , dok politicari to rade na nacionalnom nivou.Koliko smo mi glup narod bokte, lepo onaj agent CIE, Perisic rece, kod nas nema politickih protivnika koji mogu da se slazu u bilo cemu van politike, ako si protiv ti si krvavi neprijatelj i tacka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim modove da promene ime teme u "...Jovana Deretica...", ucinio sam typo!

Mada, jos bolje, sklonite a iz "Miroljuba Petrovica", pa da bude "Miroljub Petrovica"! Hvala unapred :wub:

 

Sto stavljate Petrovica u isti kos sa Dereticem ?

 

Samo mozda zato sto Deretic predaje na jednom od "fakulteta" koji drzi gospodin Dr Miroljub Petrovic. :haha:

(Na kom inace ne postoje predavanja)

 

А ви сте планине знања и разумевања па сте у стању да се спрдате са еминентним научницима !

 

:haha:

 

Ви сте обична (атеистичка) багра која се ни ушта не разуме па само умете да подјебавате људе који су заправо нешто у животу постигли.Разумем да се спрдате са Деретићевим тврдњама,али какве везе Мирољуб има са њим?

Желео бих да скренем пажњу господину академику из Прокупља да Јоца Деретић и Мирољуб Петровић немају никакве сличности у својим радовима и тврдњама, а самим тим им није место на истој теми, али пошто си их ставио у исту тему, у потпуности схватам да је то да би провоцирао одређене чланове овог цењеног форума.

Али ајде,када је тема већ отворена, ваљало би да продискутујемо и разјаснимо неке нејасне ствари.

 

Ponosan sam kad me neko kao sto si ti nazove bagrom <3

"Ni u sta" se pise odvojeno, razumemo se u srBski jezik.

Zivo me interesuje sta je to sto ti mislis da su oni postigli?

Mesto im je na istoj temi, ne razlikuju se njihovi radovi i tvrdnje, samo pokrivaju razlicite oblasti istim sranjima.

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponosan sam kad me neko kao sto si ti nazove bagrom <3

"Ni u sta" se pise odvojeno, razumemo se u srBski jezik.

Zivo me interesuje sta je to sto ti mislis da su oni postigli?

Mesto im je na istoj temi, ne razlikuju se njihovi radovi i tvrdnje, samo pokrivaju razlicite oblasti istim sranjima.

Postigli su ono šti ti nikad nećeš!

Titulu akademika!

I da lik Lignjoslava bude račen po tebi !

Squidward_Design_2.jpgmiroljub.jpg

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A što vas dvojica (ako ste dvojica) imate iste avatare?

Зато што нам је наш врховни господар тако наредио !

 

Demone, bole te tuki imas titulu Master of Metal.To je vece od Dereticeve i Petroviceve kafana titule. :haha:

Ја бих му пре дао титулу Прокупље оф метал

  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да имате макар промил знања које Деретић и Мирољуб П. носе у својим главама главе би вам експлодирале од оптерећења ,зуби поиспадали а очи попрскале .

  • Upvote 2
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...