Jump to content

MIXTAPES 2013


azal

Recommended Posts

geraltov mi je bio okej, jer sam propustio sve to ove godine, pa mi bilo novo i zanimljivo za poslusati.

 

baalov mi je mozda najbolji njegov do sad. dosta novih stvari koje nisam cuo, a i par prijatnih iznenadjenja, koja nisam ocekivao da ce staviti (tipa arcade fire), celi tejp mi je bas bio prijatan za slusanje. uz ponijev trenutno mi najbolji, ta dva ce se jos slusati.

 

slazem se za lukin tejp, jako fin...ali traje dva i po sata, pa ce trebati vremena da se celi preslusa.

 

ove sa tagovima death metal, black metal, heavy metal...nemam jos snage i strpljenja da slusam.

 

sledeci su kristian, bourbon i carli, ciji tagovi obecavaju. voelo bih da laza napravi hip hop tejp, to bih rado preslusao.

 

ceka se krang, markoman, sinstrel, talvi sa nemetal tejpom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusao Trenje i Skalkraserov tejp. Uh, od Trenja se propisno smorih, osim par izuzetaka, Biffy Clyro i Boards Of Canada. Propsi za Brigand. Ostatak ceo taj neugodni post-rock-metal. Da se smrznes. :ph34r:

 

Skalkraserov slicni momenti, ali se iznedrilo nekoliko interesantnih imena, Ken MODE, na prvu loptu zakucavanje! i svlacanje citave diskografije. Swarm Of Speheres takodje. Anion pun pogodak, to je ta mesavina stoner rock i rokacine koja mi prija. Ostatak mi u istom fazonu, nabod, nabod, nabod i vuce se kao kilavi nilski konj u malome prostoru i lomi sve porcelanske lutkice. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad ste pre otvorili temu, zar tejpovi obicno nisu krajem decembra

 

videcu ja da uploadujem jedan za vikend ako ne bude kasno, niti imam net, a ovde je plus piraterija zabranjena i zapravo zaista kaznjavaju, moram da proverim moze li upload

Edited by Uruk

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate ja radim neku praksu u Nemackoj, ovde je frka sa piraterijom uzasna.

ljudi najozbiljnije bivaju uhvaceni kad skidaju sa torenata, ortak ribe kod koje zivim platio 2000evra kazni, od tad mu donosi burazer na ruke.

 

a ima neki retardirani fazon da bendovi cak pred konecrt moraju sami sebi da plate izvodjenje sopstvenih pesama, inace nemaju rpavo da sviraju :haha: ili tako nesto, neka glupost u svakom slucaju

 

pola yt blokirano

 

u najgorem slucaju, sastavicu spisak pa cu naterati Lunara da poskida sa slska i digne.

 

ne mogu da sastavim pre vikenda nikako, tek sam danas nasao stan, posto sad zivim kod rodjaka privremeno. a i sredjivao sam papire do juce, u petak sam dobio otkaz i morao istog trenutka da napustim posao, pa su me u utorak vratili

 

glupa Nemacka

 

plus ne stizem gajbi do 9-10 uvece, znaci NE MOZE PRE VIKENDA :P

Edited by Uruk
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim nisam na poslu do 9-10 uvece, nego posle posla ili trazim stanove ili odem da pijem :haha:

 

a jesu fasiti, tacno se vidi sad pred praznike kako ih fura national pride

 

ontopic: Vidak bi mogao tejp da okaci, njegov mi je bas super bio prosel godine, mozda najbolji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...