Jump to content

True Detective (2014- )


Recommended Posts

6 je najslabija epizoda do sada. Koriste se klasicnim zapletom iz pandurskih filmova, koji sam predvideo jos od pocetka serije. Ujedno su mi se ogadili glavni likovi, ne znam da li je to autorima bila namera od pocetka, ali stekao sam utisak da iako sam ih drugacije dozivljavao, jako su tanke linije izmedju Cohle-a i Hart-a, i sve su mi vise slicni. Ovo ce zvucati verovatno pesimisticki, ali iskreno voleo bih da ne rese slucaj, da ne uspeju. Gledajuci razne policijske serije (osim par izuzetaka Homicide, The Shield gde ne uspevaju da rese svaki slucaj) zasitio sam se od resenih slucajeva. Ponekada je i neuspeh dobar nacin da se zavrsi jedna prica.

Fasciniran sam izborom muzike, bas su uboli bendove iz Teksasa, i svaka pesma se dobro utapa sa atmosferom serije.

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

da, 6. epizoda je najslabija, ali je razumljivo, budući da je ostalo još 2 epizode

 

dakle, ako ne bude gruvalo večeras u 3 ujutru onda je serija raočarala

 

inače, ovde imate HBO live stream

 

http://freetvall.com/video/84D8KAD7RYR7/HBO

 

ako ste budni u 3am po našem vremenu gledajte uživo, nema reklama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

već je neko stavio preview za 8. epizodu i vidi se da će da zbrzaju

 

uostalom, oni su već zakasnili sa objašnjavanjem zašto se to uopšte dešava, jer u poslednje dve epizode više deluje kao da je reč o gomili manijaka, a time se ne objašnjava zašto je riba iz prve epizode onako ''sastavljena'', koja je poruka toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

i meni je Megi delovala čudno u poslednjoj epizodi, ali sve se nadam da je to više mala varka da se skrene pažnja, jer nekako mi glupo da tako završi, od te silne organizacije da se sve svede baš na Megi i njenog ćaleta

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo bi suvise lejm da megi ima neke direktne veze sa tim ali moguce da ima veze sa cerkama pa se zato raspituje. pitanje je koje je njeno devojacko prezime

 

yellow king je ili ime kulta ili esid koji im se daje pa rituali deluju kao san

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo bi suvise lejm da megi ima neke direktne veze sa tim ali moguce da ima veze sa cerkama pa se zato raspituje.

 

mozda bi bilo moralno lejm :D ali postoji svakako setup za tako nesto. taj njen bogati, mocni cale moze vrlo lako da bude umesan.

 

i cinjenica da nije bila mnogo zabrinuta kad je cerka pravila rape scene sa lutkama i crtala gengbengove.

 

mozda nije ona deo sekte, ali nekako mislim da zna nesto o tome i mozda stiti nekog.

 

cini mi se da ima dosta nekih occult predmeta u toj novoj kuci njenoj takodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...