Jump to content

2014.06.11. *Petrovaradinska tvrđava, Novi Sad* Queens Of The Stone Age, Partibrejkers, Eyesburn, Ritam Nereda, Repetitor


VoivodBG

Recommended Posts

Ja mislim da se zna ko su predgrupe a ko je zvezda večeri, tako da ne bi trebalo iz tog razloga da bude čudnih rešenja u pogledu satnice. Sa druge strane, za kartu koja košta 1500 ne mogu da se naljutim ako Queensi opeglaju sat vremena i pokupe se - koliko para, toliko muzika, i dalje bolje nego ne videti Queense.

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da se zna ko su predgrupe a ko je zvezda večeri, tako da ne bi trebalo iz tog razloga da bude čudnih rešenja u pogledu satnice. Sa druge strane, za kartu koja košta 1500 ne mogu da se naljutim ako Queensi opeglaju sat vremena i pokupe se - koliko para, toliko muzika, i dalje bolje nego ne videti Queense.

 

Nisam siguran za ovo "koliko para toliko muzike", bolje je i isplativije ipak da dođe 10.000 ljudi po ceni karte od 1500 din, nego li 3000 ljudi koliko bi došlo da je cena karte kao u Zagrebu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta krilatica i dalje stoji. secate li se Peppersa u Indji, bese? Svirali oni i Kasabian i Ritam Nereda? Organizatori najavljivali dve cuke svirke RHCP-a, a oni opleli sat i po ili cak manje. Ne bi me zacudilo ni da Queens otcepaju 70 festivalskih minuta, ali bi pravo iznenadjenje bilo da naprave koncert od dva sata, kao sto su ucinili na ovoj turneji kada su bili jedan dan bez NIN-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da se zna ko su predgrupe a ko je zvezda večeri, tako da ne bi trebalo iz tog razloga da bude čudnih rešenja u pogledu satnice.

Upravo tako.

 

Uzmite Belgrade Calling za primer, sve će biti jasno. Osim toga, ovo nije zaista festival sam po sebi, nego jedan dan sa jednim velikim stranim imenom i par bendova koji su tu da popune vreme (mada, ne moraju uopšte da budu tu, što se mene tiče).

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oni zasluzuju da se nadju ovde. Ne mora da ti se dopada to sto sviraju, ali im ne mozes osporiti da su koncertno najaktivniji bend novije generacije koji uspeva da se probija i po Evropi, a to nije mala stvar. Sa te strane im treba odati postovanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno se više uklapaju u ovako nešto nego ostala tri ovdašnja benda zajedno

 

kakvi bre Brejkersi i Eyesburn sa Kvinsima, komedija

 

kontrast između QOTSA i Ritma Nereda je priča za sebe :haha:

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene ostali ni ne interesuju da budem iskren, uostalom kao i ceo Exit, jebem ti zivot, otisao na sajt da vidim program i ono ladno nisam cuo za nijedno ime sa Main Stage-a, Dance arenu da ne pominjem, jebo festival...nadam se da cu ovo otici da pogledam ako budem bio tu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...