Jump to content

POPLAVE, SRBIJA 2014


kuruz

Recommended Posts

tuzno je sve sto ima veze sa medijima na balkanu,da je srece pogasili bi bar pola medija posle ovoga

 

ja jos sebi ne mogu da dodjem sto je neko pokusao da napravi paniku sa onim najavama za poplave opet,izvinjavam se ako sam nekog iscimao,srecom niko i ne prati ovaj forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

tuzno je sve sto ima veze sa medijima na balkanu,da je srece pogasili bi bar pola medija posle ovoga

 

ja jos sebi ne mogu da dodjem sto je neko pokusao da napravi paniku sa onim najavama za poplave opet,izvinjavam se ako sam nekog iscimao,srecom niko i ne prati ovaj forum

 

Naravno, evo ovamo gde sam ja novinari upadaju kad hoce, zaplase direktorku i onda teraju ljude da placu pred kamerama i prepadaju trudnicu koja se najvise psihicki raspada u celom prihvatnom centru da daje izjavu pred kamerama. Govna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tuzno je sve sto ima veze sa medijima na balkanu,da je srece pogasili bi bar pola medija posle ovoga

 

ja jos sebi ne mogu da dodjem sto je neko pokusao da napravi paniku sa onim najavama za poplave opet,izvinjavam se ako sam nekog iscimao,srecom niko i ne prati ovaj forum

 

sve su to tabloidni mediji, nije to nista cudno. pocevski blic i b92, da dalje ne nabrajam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, evo ovamo gde sam ja novinari upadaju kad hoce, zaplase direktorku i onda teraju ljude da placu pred kamerama i prepadaju trudnicu koja se najvise psihicki raspada u celom prihvatnom centru da daje izjavu pred kamerama. Govna.

 

da ima imalo obraza iko u bransi stalo bi se u kraj ili ogradilo od vozanja onog nesrecnog covjeka po medijama,da ne idem dalje.za ovo izazivanje panike prognozama cu tek da vas prozivam,sad je kasno pa nemam zivaca da zavijam u oblande.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to im je posao da naprave dar mar i onda kao jao kakva tragedija coveka jadnog razvukli, natripovali, a to je ceo paket, to je zapravo gotov proizvod, ono sto se prodaje. tamo ne rade novinari nego scenaristi, nema tu nikakve branse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zalosno jeste sto se on tako ponasa,al je jos zalosnije i jadnije kako opozicija koristi ovo zlo koje nas je zadesilo da prikuplja poene...Nisu mogli da sacekaju da se sve to zavrsi pa da iskritikuju nego su odmah videli priliku i ozezi dok su se ljudi davili kao bubasvabe...

  • Upvote 1
  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne znam da se bilo ko iz opozicije oglasio, ali vidim bes hiljada ljudi koji mrze sve stranke u paketu

Kao i uvek opozicija se krije iza studenata,omladinskih zadruga,medija...

U ostalom videce se narednih meseci koliko ce se ovo zloupotrebljavati.A moj Svilajnac je bio potopljen skroz i znam o cemu pricam,a ti Kuruz to sto procitas u novinama ili vidis na televiziji,ne verujem da ti je to mnogo pouzdan izvor informisanja.Ja samo znam kakva je atmosfera medju ljudima vladala tamo...

  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne znam da se bilo ko iz opozicije oglasio, ali vidim bes hiljada ljudi koji mrze sve stranke u paketu

 

Do sada samo Zivkovic:

 

Doticnog ne podnosim, ali ne vidim sta je problematicno u ovom izlaganju.

 

Kao i uvek opozicija se krije iza studenata,omladinskih zadruga,MEDIJA...

 

To ocigledno zivis u paralelnom univerzumu.

 

,a ti Kuruz to sto procitas u novinama ili vidis na televiziji,ne verujem da ti je to mnogo pouzdan izvor informisanja.

 

Naravno da nije. Ovakva cenzura nije bila ni u Slobino vreme.

Edited by 23/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne znam da se bilo ko iz opozicije oglasio, ali vidim bes hiljada ljudi koji mrze sve stranke u paketu

 

Sad se zavrsila faza solidarnosti, sad krece ogorcenost i stara boljka-prevare.

 

Vi ne mozete da verujete koliko sad ljudi ocekuju nadoknadu na ime stete.A kad shvate da ne mogu da izvuku i izmuzu drzavu, tek ce onda popizdeti. A naplatu ocekuju i oni koji nisu mnogo osteceni i oni koji nisu nikako, a i oni kojima je unisteno sve.

Neki Romi su vec poceli da zloupotrebljavaju pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad se povuce voda, krenuce talas mrznje na beograd

i opet ce nas ovde sto zivimo da mrze, jer imamo vise, jer semo bolje prosli, jer smo glavni grad

umesto da skoknu do skupstine i tamo iskale bes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...