Jump to content

2015.03.09. *Dom omladine, Beograd* Overkill, Sanctuary, Chronosphere, Methedras


Talvi

Recommended Posts

spomenu Sale da mu ne idu šutke uz Mayhem cert, meni je to recimo sasvim logična stvar jer kad krene onaj brži deo u Freezing Moon i dođe ti da izlomiš prvog do sebe :haha:

 

no ozbiljno, što rekoše ljudi - nisam bio preterani fan toga ni pre 10 godina pa ni sad, ali je dobro videti to na certu, što da ne, sve dok nema tih retarda koji pokreću sranje izvan kruga

 

i u pravu je Skal, u hc kulturi postoje jasna pravila da podigneš onoga koji padne, da ne povređuješ nikoga... dok kod metalaca ima mnogo maloumnika baš

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve su to bogalji.

 

Jebi ga za situaciju u Hrvatskoj... rekosmo više puta ovde da oni imaju promotere, sponzore i kulturu odlaska na koncerte izvođača sa kojima i nisu previše upoznati. Bendovi dobiju malo više publike, nisu svi u ekstazi, ali pruže osnov za ponovni dolazak.

 

Fala kurcu što je kod nas došao ovakav bend, što je bilo dobro i što je bilo ljudi. Čitam vaše komentare i toplo mi oko srca, kao da sam ja bio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Моја теорија је да су једноставно презасићени метала и свирки и концерата јер им вазда неко долази , док је у овој земљи друга прича, овде се једва чека неки добри бенд да дође и да се мало иживимо.

 

Nije baš da smo tolika vukojebina... :lol: Trenutno je koncertna ponuda u Srbistanu na pola puta između Tirane i Budimpešte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i u pravu je Skal, u hc kulturi postoje jasna pravila da podigneš onoga koji padne, da ne povređuješ nikoga... dok kod metalaca ima mnogo maloumnika baš

 

FRIENDSHIP

UNITY

RESPECT

 

...

NEĆU TE PREVESTI PREKO ULICE!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni ja, osim ako su se potukli, fazon ovaj jedan je ljut što ga je ovaj mlatnuo u šuci, pa da mu vrati, i tako dalje. Mada kad se pojave neki tobože skinhedi na seoskim festivalima pa organizuju zajedničko kurčenje, 'oće zajebano da bude...

 

Šuca.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

i u pravu je Skal, u hc kulturi postoje jasna pravila da podigneš onoga koji padne, da ne povređuješ nikoga... dok kod metalaca ima mnogo maloumnika baš

 

Ima malounika svugdje, i ne bih rekao da je ovo samo kod metalaca slučaj. Ja dok sam bio mlađi išao sam u šutke i stvarno se nikad nije desilo da neko ko padne ne dobije ruku ili ne daj bože da ga našutaju na podu. E sad, kod crowd surfinga je malo drugačija priča jer teško je ne reagovati ako ti neko zatvori oko ili izbije zub nogom dok to radi. Ali čak i u tim slučajeva ljudi u 95% slučajeva iskuliraju. Mene najviše nerviraju debili koji namjerno ulaze u šutke sa cigarom i namjerno posipaju pivom narod.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu kod nas te šutke često nenormalne, tj. pola ljudi koje vidim u njima mi uvek izgledaju više kao ljudi koji su došli više kao da se ižive (ova neka come at me bro fora), a ne da gledaju sam bend. Ono, bitno da cepa kec i da je oldskul.

Sa druge strane, donekle se slažem sa ovim "jebeš cert bez šutke", jer jeste življa atmosfera tad nego da svi samo stoje i banguju...što ja npr. volim da radim, ali je još bolje kad te pored sopstvenog adrenalina spiči i taj adrenalin mase i bešga neko te gurne, nekog nose odjednom, martinka iznad glave...na metal koncertu si, shit like that does happen.

 

Evo gledao jutros snimke iz Zagreba, prepuno izgleda ona Tvornica, sigurno više ljudi nego kod nas, ali mnogo bolje i življe kod nas sve delovalo, i to samo gledajući snimke.

 

Koincidencija.

Sutke preko u kojima sam ucestvovao i koje sam posmatrao su mnogo prljavije i zlobnije u dosta slucajeva bile,pogotovo kod Zhabara i Madjara.A da ne pricam o Poljacima koji baklje po obicnim svirkama vade...

Tako da mi i nismo toliko losi uopste...

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...