Jump to content

Soulseek


Demon Seed

Recommended Posts

@dimon

u starom klijentu ides general options > cekboks #2 (let users in list download first).

u novom ne znam, nemam instaliran.

 

ali moram ti reci, to je jako nepopularna praksa jer kad bi to svi radili onda ne bi funkcionisala mreza bez da se svi cimaju da se dodaju. cak ne znam da li ova opcija uopste radi na serveru ili je samo neki interfejsni relikt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Ljubazni frikovi na slsk vol. 1:

 

[18:24:51][Vael Victus] Hello, I have a higher-quality Dune 2000 soundtrack available under my Cinematic folder.

[18:26:30][Demon Seed] :D

[18:26:37][Demon Seed] you mean higher quality then mine?

[18:26:47][Vael Victus] Indeed, I ripped it from the composer's site.

[18:26:53][Vael Victus] I'd like to proliferate it.

[18:27:16][Demon Seed] Thank you very much!

 

Inače ne priča o filmu nego o video igrama, od Franka Klepackog ono polu smećence :D

 

Reko ae baš da skinem, njegovi fajlovi su 128, a moji ~116 vbr, mrtva trka :haha:

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni taj soulseek ne radi cim ukucam u search recimo metal ili nesto drugo krene da izbacuje pronadjeno i odmah blokira?Mislim da je to nesto do kompa ili mozda nije?Skinuo sam program Shareazza ali tu nemoze da se nadje skoro nista?

 

Moze neka preporuka za neki dobar p2p program?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Evo krenuo da mi zakucava, obrisao ga, pa instalirao novi, sad ne zakucava, nego svaki download zabode posle par sekundi i piše aborted, pa pređe na sledeću pesmu, pa zabode isto tako i na njoj itd...

 

Koje verzije vi koristite, je l' imao neko slične probleme? Razmišljam da se ne jebavam sa solucijama po internetu nego da odradim system restore par nedelja unazad i ćao xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam koristio tako neki stariji, pa sam prešao na 2015.6.12. sad kad sam reinstalirao, i umesto zakucavanja počeo abort.

 

Ne bi trebalo da imam probleme s konekcijom, sad ću dodradim speed test da vidim

 

35.33 Mbps / 1.88 Mbps

Ping 13 ms, nešto mi se čini da je uvek ranije bio oko 10, mada baš da ga jebem ako 3 ms pravi problem xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uradio sam neki restore, posle toga se pojavila treća greška: ''microsoft visual C++ runtime error'' :D

Obrisao sam na kraju one .dat fajlove, neki od njih se zeznuo, sad ne crashuje više, i nema abortusa downloada, al' mi otišao queue...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

Ubija me ovo smeće

Dakle, otišao je u kurac ničim izazvan pre jedno 3 meseca

Krene da DLuje, prvo ne prikazuje ETA

Onda krene da skida dve pesme u isto vreme, pa drugu abortuje pa pređe na treću pa ako skine, skine

Kad 'skine' ponovo sve abortuje, a istovremeno bleji na 5.0kbps i šatro skida

 

I onda sam menjala portove, reinstalirala, brisala config

ZAMENILA MODEM

Instalirala opet

Promenila portove

I i dalje radi isti jebeni kurac

 

Šta da radim sa ovim??!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...