Jump to content

2015.10.16. *Dom omladine, Beograd* Annihilator, Harlott, Archer


LazaGNR

Recommended Posts

Iznenadjujuće dobra poseta(dom je bio krcat!), kao što reče Laza pola-pola, bilo smor pesama, bilo VELIKIH KLASIKA(W.T.Y.D, phanta, never, king, insecticide, demon, alison...). Bend je razvalio, Jeff neponovljivi majstor(i šaljivdžija), moglo je i malo glasnije!

 

Koncert mi nije baš medju naj-naj(kao što neko reče), ali dosta dobar!

 

Čeka se objava sledećih heavy/thrash/speed/DEATH/grind/black Legendi(ajmo organizatori!!!)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni setlista super. Iznenađujuće dosta Refresh/Remains pesama, što mi kul. Jedino mi falilo Comeau pesama, što je moglo da upadne umesto stvari sa poslednja ali avaj sad.

 

Jedino stvarno glupo mi onaj "medley". Svira riff/refren, pa stane, pa tako opet....ne vidim poentu uopšte :haha:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bilo super, cuo sam stare Annihilator klasike + sa novog albuma meni omiljenu stvar, "Snap". Nisam znao sta ce svirati, pa sam prizeljkivao da ubace "The Edge" i "Sounds Good to Me", mada sam znao da su male sanse za ovu drugu. Svejedno, koncert je bio odlican, gotovo da ni na sta nemam zamjerki.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iznenadjujuće dobra poseta(dom je bio krcat!),

Bilo je mase,ali bas da je bilo "krcato"...hm.

Kad smo stigli oko 6 ispred Doma,bas i nije bilo ljudi.OK,padala je kisa ceo dan.Bili smo tu ispred i drinkovali,usao sam na poslednje dve stvari druge predgrupe i ladno se probio do 2. reda,bez problema.Ne znam da li se kasnije napunila sala (mada kapiram ko je usao do pocetka Annihilator-a usao je),ali ne bih rekao da je bilo krcato.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...